Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Джон О'Шей заяви, че е изненадан от слабата форма на "Червените дяволи". Според него Юнайтед е много далеч от това, което показваше при Сър Алекс Фъргюсън.
Както е известно, Съндърланд победи Юнайтед с 2:1 в предишния кръг и взе много важни точки в битката за оцеляване. Джон О'Шей заяви, че съчувства на бившия си клуб, където той спечели пет титли от Висшата лига и една Шампионска лига.
"Те имат страшно много контузени играчи и това определено им пречи. Трудно е", заяви О'Шей. "Разбира се, имат много класа в нападение, но нашите бекове се справиха отлично".
"Юнайтед все още е много добър отбор, но не е това страшилище, което беше при Алекс Фъргюсън и със сигурност не е това мястото, на което трябва да бъдат в таблицата. Това е сигурно", допълни ирландецът.
"Шампионска лига е цел минимум за този клуб. Те похарчиха много пари за трансфери и са длъжни да се класират в турнира на богатите, но битката ще е тежка. Не само Юнайтед иска да се класира там, защото това е мястото на големите награди и това привлича по-големи и по-добри играчи".
"Предизвикателството е голямо и става все по-трудно, защото качеството във Висшата лига се увеличава", завърши капитанът на Съндърланд.







Времето в четвъртък: Облачно и дъждовно с температури до 22 градуса
Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
До момента САЩ са похарчили $29 милиарда за войната срещу Иран
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Мохамед Мокаев бързо си уреди нов двубой след отпадането от MVP MMA
Чисора планира реванш срещу Уайлдър
MVP дава повече свобода на бойците със спонсори по екипировката
Джунто Накатани ще се подложи на операция след битката с Наоя Иноуе
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар21:14 | 15 фев 2016 г.
17:18 | 15 фев 2016 г.
14:34 | 15 фев 2016 г.
13:51 | 15 фев 2016 г.
13:41 | 15 фев 2016 г.
13:39 | 15 фев 2016 г.
13:37 | 15 фев 2016 г.
13:36 | 15 фев 2016 г.
13:35 | 15 фев 2016 г.
Напиши коментар