Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал заяви, че разликата между Тотнъм и "червените дяволи" е само в точките.
Тотнъм все още има шанс за първа титла в Англия от далечната 1961-ва година, а Юнайтед е далеч от най-силните си времена и се бори за влизане в топ 4, което да осигури на отбора участие в Шампионската лига.
Ван Гаал признава, че победата тази вечер срещу Кристъл Палас е задължителна, за да продължи отбора му да притиска своите опоненти.
Юнайтед изостава с 12 точки от Тотнъм и Ван Гаал заяви: "Ние победихме "шпорите" по-рано през сезона, а в последния мач преди две седмици бяхме по-добрият отбор, но една грешка доведе до срив и заради това паднахме с толкова много. Така, че аз не мисля, че има голяма разлика между нас и Тотнъм. Разликата е единствено в точките".
Холандецът обърна внимание и на двубоя, който предстои срещу Кристъл Палас.
"Този мач е много важен. Ние трябва задължително да спечелим, защото в противен случай не можем да стопим разликата".
Кристъл Палас на практика се е спасил от изпадане, но мениджърът на отбора Алан Пардю заяви, че отбора трябва да бъде предпазлив.
"Аз не смятам, че някой още разглежда нашето оставане в групата, но ние трябва да бъдем предпазливи", каза Пардю.
"Може би ще направя една или две промени в състава си. Трябва да увеличим нашата енергия, да бъдем силни и да останем фокусирани върху нашата работа до края на сезона", каза още мениджърът на Палас.







Животът на 4 зодии се променя до края на май 2026
Мел Гибсън пак с младо гадже - 44-годишна моделка
Заради високи цени: Глобиха гръцка компания с 1,7 млн. евро
Спецакция срещу имотните измами: Задържани са знакови лица, сред тях - Джеймса
Проблеми в транспорта: Липса на кадри, остарял автопарк, лошо заплащане
Революция в прегледите - ЕС взима мерки срещу старите автомобили
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Всяка десета кола e манипулирана – внимавайте с тези модели
Вижте кой ще внася автомобилите на Ebro в България
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Рикардо „Франжиня“ Милер: „Бразилското Жиу Жицу няма шанс да влезе в Олимпиадата"
Джарон Енис се отказва от временната титла на WBA за шанс срещу Заяс
Стивън Джерард тренира с легендата Буакау в Тайланд (ВИДЕО)
Десетки се провериха във ВМА за високо кръвно налягане
Как да разпознаваме най-рисковите добавки в ултрапреработените храни?
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Опасен ли е сексът през първото тримесечие на бременността?
Коментари
Напиши коментар12:59 | 20 апр 2016 г.
12:58 | 20 апр 2016 г.
12:01 | 20 апр 2016 г.
11:42 | 20 апр 2016 г.
11:41 | 20 апр 2016 г.
11:34 | 20 апр 2016 г.
Напиши коментар