Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Пол Паркър е на мнение, че тимът може да не се класира за Топ 4 през този сезон. В същото време изкаралият пет сезона на стадион "Олд Трафорд" анализатор определи капитана на тима Уейн Руни като "тромав шишко".
"Това е решаващ сезон за Руни. Вече не говорим дали ще чупи рекорди, а а дали ще завърши кариерата си в клуба. Той трябва да покаже дали струва и че има място в отбора заради качествата си, а не само поради маркетингови причини", започна Паркър пред 888Sport.
"Във футбола е важно какво правиш сега, а не какво си постигнал в миналото, какво си направил през годините и колко гола си вкарал до момента. Ако някой само е чувал за Руни, но го гледа днес, ще си каже "Какъв е този?! Някакъв бавен шишко". Неговият удар е ужасяващ и изглежда все едно не може да си помръдне тялото достатъчно бързо."
"Това е проблемът на днешния футбол - получаваш оценка от хора, които само са чували за теб и не са те гледали в предишни сезони. Юнайтед все още се нуждае от централен нападател и двама полузащитници, един от които опорен. С този състав Юнайтед не може да стане шампион, а Моуриньо иска точно това."
"Ако съдим по представянето срещу Борнемут, аз съм на мнение, че Манчестър Юнайтед дори не може да влезе в четворката в края на сезона. Ливърпул изглежда добре, а Арсенал ще се подобрява. Тотнъм и Челси ще са трудни за пречупване. Затова Юнайтед трябва да работи здраво, да вземе поне още трима играчи до края на август и едва тогава ще има шанс да се бори за титлата", добави Паркър.







Какво се променя при матурите тази година (ВИДЕО)
Футболът като начин на живот за младата надежда Антоан Стоянов
Съдебната реформа: Депутатите ограничиха правомощията на ВСС с изтекъл мандат
Наложиха най-тежката мярка на шофьора на автобуса от фаталната катастрофа на "Хемус"
Хилари Дъф се радва, че наближава 40 г.
Двама са задържани за вчерашното убийство в Монтана
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Християн Георгиев гарантира нов медал за България на Европейското по олимпийско таекуондо
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар15:00 | 17 авг 2016 г.
14:06 | 17 авг 2016 г.
14:06 | 17 авг 2016 г.
14:03 | 17 авг 2016 г.
14:02 | 17 авг 2016 г.
13:59 | 17 авг 2016 г.
13:57 | 17 авг 2016 г.
13:57 | 17 авг 2016 г.
13:57 | 17 авг 2016 г.
13:57 | 17 авг 2016 г.
Напиши коментар