Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо остана изключително доволен от характера на футболистите му по време на мача срещу Мидълзбро. "Червените дяволи" губеха с 0:1 до 84-ата минута, но само две минути по-късно вече имаха аванс в резултата.
"Мога да кажа, че справедливостта в крайна сметка възтържествува. Жал ми е за Боро, защото Каранка ми е като брат и върши страхотна работа в отбора. Много е тежко, когато загубиш по начина, по който загубиха гостите", обяви Жозе на пресконференцията след мача.
"Ние обаче играхме наистина много силно и създадохме много положения. Не мисля, че сме имали късмет, защото напълно заслужено спечелихме мача. Вкарахме три гола, единият го отмениха по незнайни причини, и се радвам, че победихме и постигнахме още една победа на сметката си".
"В последните минути феновете се пренесоха на терена и бяхме 70 000 срещу 11, нямаше как да загубим просто този мач, това нямаше как да се случи".
"Най-щастливият момент за 2016 година без съмнение бе, когато подписах с Манчестър Юнайтед и станах част от този велик клуб".







Късна емисия
Обявиха извънредно положение в Колумбия, ЕС е в готовност за помощ
Нинова за убийството в Пловдив: Ако бях съдия - най-високата присъда
Тайван променя тактиката си с танковете Abrams
Голяма котка, приличаща на пума, беше забелязана край Варшава
Китайски завод вдигна на крак военни в Европа
Тези екстри в колите не си струват парите
Mercedes-AMG на съд заради изгаряща емблема
Porsche измисли как да спаси предната броня на колата ви
Даниел Кормие избра победител в евентуален сблъсък между Хабиб и Махачев
Фюри или Джошуа – кой е фаворитът в "Битката на Британия"?
Кристиан Пренга съжалява след загубата от Антъни Джошуа: Можех да го довърша
Двама от борците на ЦСКА тренират с националния отбор
Защо продължителното пътуване влошава хроничната тазова болка при мъжете?
Нова надежда при макулна дегенерация: Иновативна система за продължително лечение
Остра чернодробна недостатъчност след топлинен удар
България е с най-висока честота на вроден сифилис в ЕС!
Коментари
Напиши коментар19:34 | 1 яну 2017 г.
19:16 | 1 яну 2017 г.
19:06 | 1 яну 2017 г.
16:29 | 1 яну 2017 г.
15:49 | 1 яну 2017 г.
12:58 | 1 яну 2017 г.
12:15 | 1 яну 2017 г.
11:54 | 1 яну 2017 г.
Напиши коментар