Най-скъпата покупка в историята на футбола Пол Погба призна, че все още не е готов да се бори за Златната топка, но назова кои играчи могат да прекъснат доминацията на Лионел Меси и Кристиано Роналдо.
"Тяхната доминация ще спре когато спрат да вкарват голове и да играят на обичайното си ниво. Или ако някой друг играе като тях, или даже по-добре", започна Погба пред сайта на ФИФА.
"Начинът, по който двамата играят е нещо повече от футбол, бих казал. Не знам кога доминацията им ще бъде прекъсната, защото все още са на най-високо ниво."
"Харесва ми да ги гледам как играят и вкарват голове, защото ме карат да обичам футбола още повече. Искам да се подобрявам още повече, когато ги гледам. Иска ми се да достигна до тяхното ниво."
"Разбира се, че има и други играчи, които са способни на това. В Манчестър Юнайтед имаме Златан Ибрахимович. Той е на 35 години, но играе по начин, по който ти става ясно защо е на топ ниво над 10 години."
"Един Азар, Неймар и Луис Суарес също играят добре и вкарват голове. Те също са способни да спрат доминацията на Меси и Кристиано, но трябва да вкарват постоянно, какъвто е случаят на Роналдо и Лео. "
"Далеч съм от нивото за спечелване на Златната топка. Хубаво е да съм в Топ 10, Топ 5 или Топ 3, но ако съм в тройката, ще искам да съм първи. Това означава, че все още съм много далеч от това. "
"Трябва да продължа да работя много здраво и да играя добре, защото не искам да съм втори или трети. Това са най-лошите места", добави французинът.








"Левски" постигна минимална победа над "Университатя" в ШЛ, всичко ще се реши в Румъния
Трудностите приключват за тези 3 зодии на 23 юли 2026 г.
Късна емисия
Левски взе аванс срещу Университатя Крайова след силен старт
Тенденции при полите за лятото
Вражда между Мадона и Бийбър заради финала на Световното
Експерт: Американските самолети цистерни ще бъдат в "Безмер“, но ще кацат и на летището в София
Subaru се отказа от мекия хибриден боксер
Какво има в гаража на Брайън Мей
BMW променя правилата за избор на автомобил
Tesla най-накрая пусна велосипед
Трилогия с Бетербиев? Има дата и място за следващия бой на Бивол
Кристиан Пренга: Антъни Джошуа не е най-добрият в тежка категория
Ризван Куниев: След победа в Абу Даби искам някой от водещите в тежка категория
Логан Пол се отказа от идеята за мач с Пади Пимблет
33 000 души на година губим заради мозъчни заболявания
Нова ваксина срещу фентанил може да защити от опасни синтетични вещества
Д-р Елена Домусчиева: Хроничната венозна болест не бива да се подценява
ЕМА одобри първото лечение за невроповеденчески симптоми при синдром на Рет
Коментари
Напиши коментар19:47 | 6 яну 2017 г.
19:43 | 6 яну 2017 г.
19:38 | 6 яну 2017 г.
18:52 | 6 яну 2017 г.
18:45 | 6 яну 2017 г.
18:39 | 6 яну 2017 г.
18:37 | 6 яну 2017 г.
18:35 | 6 яну 2017 г.
18:16 | 6 яну 2017 г.
18:00 | 6 яну 2017 г.
Напиши коментар