Вторият вратар на Манчестър Юнайтед Серхио Ромеро подписа нов четиригодишен договор с клуба и ще остане на „Олд Трафорд“ до лятото на 2021-а година.
Контрактът може да бъде удължен и с още един сезон, ако в клуба останат доволни от футболиста, който се представя стабилно при сравнително ограничените си възможности за изява.
Аржентинецът пристигна при Червените дяволи от Сампдория през 2015-а и до момента записа 28 мача за отбора, като през миналата кампания бе на вратата в 12 мача от спечелената надпревара за Лига Европа, включително и на финала срещу Аякс.
„Щастлив съм от новия си договор и кой не би искал да бъде част от най-големия клуб в света? В отбора имаме отлично вратари и непрекъснато се учим един от друг. Разбира се за мен и семейството ми бе много горд момент да участвам на финала на Лига Европа и вярвам, че ще мога да помагна на тима да надгради над този успех и през новия сезон“ каза Ромеро.
„Серхио е страхотен играч и професионалист. Той направи много добър сезон и заслужава новия си договор и за Юнайтед е отлично, че разполага с такива качествени вратари в негово лице и в това на Давид“ изтъкна Жозе Моуриньо.







4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Какви са надценките на храните от борсите до щанда?
Германската Aaronia представи нови технологии за борба с дронове
Кремъл: Без преговори преди Украйна да се изтегли от Донбас
Малума ще става баща за втори път
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар