Мениджърът на Манчестър Юнайтед – Жозе Моуриньо, хвърли вината за домакинското равенство 0:0 срещу Саутхямптън върху съдията Крейг Поусън. Португалецът имаше претенции за игра с ръка на Йошида в 33-ата минута.
“Неприятни 90 минути за нас днес и особено онази минута, в която реферът не ни даде чистата дузпа. Говорих със съдиите, но какво от това? Не съм доволен от това решение. Крейг Поусън имаше лек двубой днес, защото футболистите играеха чисто и само за победа. Не ни дадоха наказателни удари и в два предишни мача”, заяви Моуриньо.
“Няма от какво друго да съм недоволен. Играхме достатъчно силно, че да създадем положения, но пропуснахме чисти положения. Равенствата не са хубаво нещо особено когато не можеш да разчитат на половината си отбор. В последните ни две домакинства губехме точки, но аз нямаше с какво да променя нещата, защото не разполагах с играчи, които да ми свършат работа. Видяхте тази вечер: Ромелу Лукаку пропусна още в началото, а минута след това вече беше аут. Все пак не мисля, че футболистът на Саутхямптън го нарани умишлено. Уесли Хут просто играеше за топката. Нямахме късмет, а и лекарите казаха, че трябва веднага да направим смяна“, допълни мениджърът на Юнайтед.








За първи път в България оперираха дете с булозна епидермолиза в "Пирогов"
Екранна зависимост при децата: Защо забраните не работят и какво пропускат родителите
В "България сутрин" на 29 юни от 9:30 часа: Как да опазим децата си на пътя?
Само Путин е над него: Кой е "пазителят на тайните" на Кремъл и как западните служби го разкриха?
За първи път в България оперираха "пеперудено дете" в "Пирогов"
Иво Сиромахов за ИТН: Някак си се самоизчегъртаха
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Пресиян Михов е европейски шампион по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар19:40 | 31 дек 2017 г.
16:35 | 31 дек 2017 г.
15:01 | 31 дек 2017 г.
14:58 | 31 дек 2017 г.
14:00 | 31 дек 2017 г.
13:54 | 31 дек 2017 г.
13:50 | 31 дек 2017 г.
13:48 | 31 дек 2017 г.
13:47 | 31 дек 2017 г.
13:35 | 31 дек 2017 г.
Напиши коментар