Отборите на Сан Хосе Ърткуейкс и Манчестър Юнайтед не успяха да излъчат победител в приятелски мач на „Levi’s Stadium“ в Санта Клара, САЩ. Срещата завърши при резултат 0:0, но американците могат повече да съжаляват, че не стигнаха до престижна победа над английския гранд, като пропуснаха доста добри положения, особено през второто полувреме.
Юнайтед бе най-близо до гола още в 4-ата минута, когато Алексис Санчес центрира прекрасно от фаул, но Ерик Байи с глава нацели напречната греда, вместо да отбележи отблизо.В 30-ата минута самият Санчес стреля опасно от фаул и топката мина много близо до вратата, но в аут.Сан Хосе обаче също имаше голово положение в 40-ата минута, когато Дани Хьосен получи добър шанс, но стреля в ръцете на вратаря.
В началото на втората част домакините бяха по-добрият тим на терена и пропуснаха страхотни възможности за гол. Първо в 54-ата минута Казашвили бе изпуснат в наказателното поле и стреля отблизо, но Фосу-Менса изби топката на голлинията. Две минути по-късно при едно центриране от фаул играч на Сан Хосе стреля с глава над вратата.В 78-ата минута дойде един от малкото шансове за Юнайтед през това полувреме. МакТомини бе намерен с чудесно центриране в пеналта, но изстрелът му с глава попадна в ръцете на вратаря. В 82-ата минута американците пропуснаха поредната добра възможност, като след центриране от фаул Вондоловски стреля с глава и нацели напречната греда.
В крайна сметка срещата приключи без победител. Следващият двубой на Ман Юнайтед е срещу Милан от турнира „International Champions Cup“.







Пиян и дрогиран мъж се блъсна в патрулка след гонка с МВР
Забравена от държавата: Възрастна жена оцелява на тъмно и студено 20 години
Бежанците вече не избират Германия, броят им рязко пада
Дронове прелетяха над Белгия за трета поредна нощ
Предложението за спиране на пенсиите за работещите пенсионери е нереалистично
Парижки прокурор: Обирът на Лувъра е извършен от дребни престъпници
Шокираща "красота": Козметични процедури се извършват в гаражи и бензиностанции
21 дни спортно предизвикателство с HUAWEI – игра с 21 награди мотивира българите да се движат повече
Tesla Model Y започна сам да се обажда по телефона
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Повече, отколкото изглежда - как радиаторната решетка влияе на колата
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Ронда Роузи: „Без Дейна Уайт UFC ще изгуби душата си – ще останат само три букви“
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Ползите от креатина за спортуващите?
Коментари
Напиши коментар21:27 | 23 юли 2018 г.
12:23 | 23 юли 2018 г.
08:38 | 23 юли 2018 г.
08:12 | 23 юли 2018 г.
07:57 | 23 юли 2018 г.
Напиши коментар