Антони Марсиал е замразил преговорите за новия си договор с Манчестър Юнайтед, докато не разбере бъдещето на Жозе Моуриньо, пише вестник „Сън“.
Французинът не е доволен от малкото си време на терена, а освен това се скара през лятото и с португалеца, като беше и глобен със 180 000 паунда заради самоволно отлъчване след раждането на детето си.
Въпреки това се заговори, че той е започнал разговори за удължаване на контракта си, но сега те са прекратени, тъй като футболистът не иска да гарантира оставането си, докато на практика е извън състава.
Юнайтед има опция да удържи договора на Марсиал за още един сезон и се очаква да го направи, но шефовете искат да си осигурят услугите му за по-дълго време, тъй като вярват в потенциала, който има.
Френският нападател е само един от играчите, които са в конфликт с Моуриньо и това прави позицията на Специалния доста несигурна, тъй като изгуби ли съблекалнята със сигурност е пътник.








В "България сутрин" на 29 юни от 9:30 часа: Как да опазим децата си на пътя?
Ценови трус при храните - кои продукти поскъпнаха и кои поевтиняха тази седмица
Зачестяват кражбиге по морето: Какви мерки се предприемат?
Рецептата Dnes: Рулца от пушена сьомга с крема сирене
Тръмп на война с петролните гиганти
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Пресиян Михов е европейски шампион по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар10:39 | 7 сеп 2018 г.
Напиши коментар