Уест Хям задълбочи кризата в Манчестър Юнайтед, след като срази Червените дяволи с 3:1 на своя „Лондон Стейдиъм”.
Чуковете се възползваха от ситуациите, които имаха, докато съперникът им определено показа, че атмосферата в тима изобщо не е добра, игра без настроение и напрежението върху Жозе Моуриньо става все по-голямо.
Домакините дръпнаха с два гола до почивката, а скоро след като интриката се върна, си гарантираха успеха с ново попадение и така че вече имат 7 точки, докато Юнайтед остава с 10.
В състава на Юнайтед Пол Погба стартира в средата на терена. В атаката обаче липсваше Алексис Санчес за сметка на Марсиал, което бе интересно, а в защита се появи и младия Мактомини. За домакините както се очакваше Марко Арнаутович се завърна след травма.
Началото едва ли можеше да бъде по-добро за Чуковете, които поведоха още в 5-ата минута. Нобъл подаде на Сабалета вдясно, ветеранът напредна и центрира ниско, а Фелипе Андерсон отклони покрай Де Хеа, за да отбележи първия си гол с екипа на лондончани. В ситуацията обаче сякаш имаше и тънка засада на асистента за гола.
Домакините определено действаха по-добре в първите минути пред погледа на бившия си играч Патрис Евра, който разбира се игра солидно и за Юнайтед и гледаше двубоя в компанията изпълнителния директор на гостите Ед Уудуърд.
Някъде около 15-ата минута Червените дяволи започнаха да задържат повече топката и в 22-ата бяха близо до изравняване. Ашли Йънг центрира, а Лукаку се измъкна от пазача си и засече с глава, но топката срещна външната част на гредата. Като цяло обаче хората на Моуриньо не бяха достатъчно опасни в предни позиции.
В 39-ата минута от Юнайтед поискаха дузпа за сблъсък между Мактомини и Масуаку, но реферът правилно не отсъди такава. Уест Хям обаче продължи да играе добре и в 43-ата минута дръпна с 2:0, макар и с късмет. След корнер Ярмоленко овладя, бутна топката встрани и стреля към далечния ъгъл, но се получи рикошет в Линдельоф и Де Хеа бе безпомощен.
След паузата не се усети кой знае каква промяна при гостите, а и Моуриньо не направи смяна. Арнаутович стреля над вратата при една контра, а гостите продължаваха да бъдат твърде пасивни в атака.
Все пак в 65-ата минута Фелайни стреля опасно с глава, но Фабиански спаси. Жозе извади Погба в 70-ата минута и малко след това интригата се върна. След корнер защитата на домакините заспа и Рашфорд вкара на близката греда.
Радостта обаче не продължи дълго. В 74-ата минута Нобъл получи твърде много време да задържи топката и изведе Арнаутович през центъра, а австриецът не сбърка. Централните бранители на Юнайтед просто ги нямаше в ситуацията.
В оставащото време Мактомини стреля опасно, но като цяло гостите не направиха нищо кой знае какво и логично загубиха, за да покажат, че нещата в тима наистина не вървят.







Биатлон, стрелба и педагогика - историята на Кристиян Божилов (+ВИДЕО)
"Икономическо цунами", "Пистолет срещу бизнеса": Критики срещу Бюджет 2026
Иван Иванов се би мъжки, но загуби на дебюта си в турнир от ATP
Скандал в българския шахмат - грозят ни тежки санкции
Пешеходец, ударен от линейка в Симеоновград, е починал на път за болницата
6 токсични навика, които пречат на щастието
Почти 9 кг дрога е иззета при акции в Пловдивско през октомври
С томбола обикновени парижани може да спечелят гробно място до велика личност
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Гига Чикадзе се завръща срещу Кевин Валехос на финалното UFC събитие за 2025 г.
Марио Баутиста: „От UFC ми обещаха нещо голямо след загубата от Нурмагомедов“
Джейк Пол коментира отменения бой с Джервонта Дейвис
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар16:53 | 29 сеп 2018 г.
16:47 | 29 сеп 2018 г.
16:38 | 29 сеп 2018 г.
16:37 | 29 сеп 2018 г.
16:36 | 29 сеп 2018 г.
16:34 | 29 сеп 2018 г.
16:33 | 29 сеп 2018 г.
16:33 | 29 сеп 2018 г.
16:32 | 29 сеп 2018 г.
16:31 | 29 сеп 2018 г.
Напиши коментар