Манчестър Юнайтед ще опита да привлече звездата на Уест Хем Марко Арнаутович, като за целта се готви да плати 50 млн. паунда. „Червените дяволи“ продължават да изпитват немощ в атака и според „Мирър“ австриецът е набелязан от Жозе Моуриньо за решение на проблемите.
29-годишният нападател има 5 гола за „чуковоте“ от началото на сезона, но с игрите си прикова интереса на големите клубове. Изданието твърди, че Арнаутович е наясно с интереса на Юнайтед и няма нищо против да смени Лондон с Манчестър.
Моуриньо и Арнаутович вече са работили заедно – в Интер през сезон 2009/2010. Австрийският нападател пък не крие желанието си да премине в по-голям клуб. Наскоро той заяви: „Аз съм на 29 години, в най-добрата ми възраст. На всички е ясно, че искам да се конкурирам с най-добрите, но за тази цел вярвам безрезервно на брат ми“.
Даниел Арнаутович бе в основата на трансфера на брат си от Стоук Сити в Уест Хем за 25 млн. паунда през лятото на 2017 г. Ако сделката стана факт, бъдещето на Алексис Санчес на „Олд Трафорд“ ще изглежда повече от неясно. 29-годишният чилиец прибира рекордната заплата от 505 хиляди паунда на седмица, а този сезон има едва три гола или средно по гол на 508 минути.







Градушката в Трявна: Щети по коли, земеделска земя и училище
НСО свали охраната и на Борисов
"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Шофьорът на автобуса от катастрофата на "Хемус" вече е обвиняем
Демерджиев: Пеевски и Борисов остават без охрана от държавата
Звездата на Барселона Ламин Ямал развя палестинското знаме
BookTok сензацията "Зайче" вече е и на бъларски език
ГЕРБ за охраната на Борисов: Няма да политизираме темата
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Коментари
Напиши коментар14:35 | 26 ное 2018 г.
14:33 | 26 ное 2018 г.
14:22 | 26 ное 2018 г.
13:49 | 26 ное 2018 г.
12:17 | 26 ное 2018 г.
12:17 | 26 ное 2018 г.
11:58 | 26 ное 2018 г.
11:55 | 26 ное 2018 г.
10:59 | 26 ное 2018 г.
10:55 | 26 ное 2018 г.
Напиши коментар