Рафаел Варан (Реал Мадрид)
<p>Рафаел Варан (Реал Мадрид)</p>
Клубната легенда на Манчестър Юнайтед Гари Невил обяви в колонката си в "Скай Спортс", че никога не е очаквал Оле Гунар Солскяер да получи мениджърския пост в клуба за постоянно, но в крайна сметка смята, че напълно заслужено това се случи днес.
Именно в днешния ден норвежецът бе официално назначен за постоянен мениджър на "червените дяволи" и в крайна сметка се очаква да води отбора през следващите няколко години.
"На първо място искам да кажа, че съм възхитен от Оле. Когато бе назначен начело на тима за първи път изобщо не очаквах, че ще получи поста за постоянно. Тогава коментирах, че моят фаворит е Маурисио Почетино. Той обаче успя да укрепи кораба и отново направи всички нас щастливи", обяви той.
"Резултатите на отбора под негово ръковдство бяха наистина впечатляващи. Бих казал почти безупречни. Трудното обаче тепърва предстои, така че Солскяер има да свърши още много, но наистина много работа начело на отбора".
"Винаги съм казвал, че в края на март и началото на април е точното време за размисъл и ако днес не се бе случило това с постоянния договор може би щях да се усъмня, че Юнайтед ще предложи такъв на Оле, но в крайна сметка той заслужено поема отбора като постоянен мендижър".
"Нека обаче да сме наясно. Пред тима предстои дълъг и труден път да си върне старата слава".







Кашлицата при децата - как да я лекуваме правилно
Кобрата нокаутиран: Пулев сдаде световната титла на Гасиев (+СНИМКА)
Магнитни бури връхлитат Земята в следващите три дни
Самолет се разби в Северна Македония
Петър Москов: Надявам се, че от гнева на хората ГЕРБ си е извадила поука
Дъщерята на принцеса Шарлийн е коледен ангел в снежнобяла рокля на рождения си ден
Крайнодясната партия "Алтернатива за Германия" се готви за власт
4 зодии, които ще се издигнат над баналностите през 2026 г.
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
Пет комбита с 4х4, с които трябва да се внимава
Брюксел приема предложението на България и ще помилва ДВГ
Google Maps намира колата, ако сте забравили къде e паркирана
Гасиев нокаутира Пулев и стана новият световен шампион в тежка категория на WBA (Видео)
Пулев: Боксът е такъв – един удар решава всичко
Кубрат Пулев брани световната си титла срещу Мурат Гасиев в Дубай
Напрежение преди първия гонг – Кубрат Пулев недоволен от предоставените ръкавици (Вдеио)
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар14:27 | 29 мар 2019 г.
Напиши коментар