Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер призна след равенството с Уулвърхемптън (1:1), че попадението на "вълците" е заслужено. Специалистът обаче смята, че "червените дяволи" имаха възможност отново да поведат в резултата.

"Доминирахме във владението на топката, вкарахме първи, но знаех, че след почивката те ще играят така, сякаш тяхната къща ще им гори.

Вероятно те заслужаваха своя гол. Мисля, че след това отново поехме контрола над играта и можехме да спечелим. През първото полувреме показахме зряло представяне.

През второто полувреме не бяхме концентрирани. Работим за подобряване на играта. Имаме млад отбор, който ще се учи. Днес се учехме на терена.

Спечелихме дузпа, което в нормална ситуация би ни позволило да вземем още две точки, но понякога вратарите правят добро спасяване", каза Солскяер.

Юнайтед има 4 точки в класирането на английската Висша лига и се намира 4-то място. Улвърхемптън е 13-ти с 2 пункта.