Бившият халф на Манчестър Юнайтед Пол Скоул не вярва, че отборът ще може да се бори за титлата поне през следващите 2 години.
Червените дяволи започнаха лошо сезона само с една победа в 4 мача и изглежда, че целта ще бъде място в Топ 4, но и тя изобщо не е сигурно, че ще бъде постигната.
„Спокойно може да отпишете Юнайтед като кандидат за титлата през следващите 2 години. Оле Гунар Солскяер ще трябва да разчисти и да направи свой тим, но за целта ще са му необходими още 4-5 трансферни прозореца“ обяви Скоулс.
Вижте класирането във Висшата лига
„Мисля, че през тази година тимът ще завърши зад Манчестър Сити, Ливърпул, Челси и Тотнъм. В момента е важно развитието на младите играчи, но и примера, който дават опитните футболисти. Виждаме обаче нови и нови грешки от големите звезди, което прави нещата за младоците доста трудни“ добави Скоулс, който критикува Солскяер при равенството срещу Саутхемптън в миналия кръг.
„Разочаровах се, защото след излизането на Хуан Мата всичко се промени, а така или иначе испанецът бе този, който можеше да създаде нещо в атака. Освен това опитните футболисти изневериха. Матич губеше лесно топката, Ашли Йънг не бе прецизен, а и Пол Погба допусна доста неточности. Така не се дава пример“ отчете Скоулс.







Прокурорската колегия образува дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова, отказа срещу Сарафов
След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Назначиха нов зам.-министър на вътрешните работи
Кабинетът освобождава ген. Любомир Монов
СДВР иззе над килограм чист фентанил от имота на 52-годишна жена
Калоян Калоянов е назначен за заместник-министър на вътрешните работи
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар20:50 | 9 сеп 2019 г.
09:33 | 6 сеп 2019 г.
08:03 | 6 сеп 2019 г.
07:28 | 6 сеп 2019 г.
00:43 | 6 сеп 2019 г.
00:18 | 6 сеп 2019 г.
23:12 | 5 сеп 2019 г.
22:44 | 5 сеп 2019 г.
21:40 | 5 сеп 2019 г.
21:40 | 5 сеп 2019 г.
Напиши коментар