Младата звезда на Манчестър Юнайтед Даниел Джеймс блесна и снощи, след като донесе победата на Уелс над Беларус с 1:0 в контрола.

Така той продължи страхотното си представяне от началото на сезона във Висшата лига, където реализира 3 гола и бе избран за най-добър футболист на Червените дяволи за месец август.

Джеймс вкара в 17-ата минута, след като получи вляво и прати топката с отличен удар в далечния ъгъл, като попадението му логично бе сравнено с изпълнения на Тиери Анри от миналото и дори Гарет Бейл го аплодира от пейката.

Това бе вторият гол на Джеймс за националния отбор, с което той за пореден път демонстрира таланта си както и това, че може да се превърне в истински хит за Юнайтед, купен за само 15 милиона паунда.

21-годишният играч бе постоянна заплаха за вратата на гостите, като бе сменен в 50-ата минута именно от Бейл, което обаче без съмнение е зарадвало Оле Гунар Солскяер, който мисли за сблъсъка с Лестър през уикенда.