Победите над Сити и Тотнъм, при отсъстващи някои титуляри, са знак за стъпка в правилната посока от страна на Манчестър Юнайтед, заяви мениджърът Оле Гунар Солскяер.
Той каза: "Преминахме през много труден период, в който получихме контузии и формата на отбора не бе задоволителна. Резултатите са чисто доказателство за качествата на отбора ни, но пък ние винаги сме вярвали в това, което можем да правим на терена. Виждам как тренират момчетата всеки ден и съм добре запознат с отношението им към този процес, така че не съм бил притеснен в нито един момент.
"Разбира се, за трофеи е нужно и постоянство. Този млад отбор трябва да се научи как да печели дори в моментите, когато не се намира в най-доброто си състояние. Не всеки ден се чувстваш в перфектно състояние за игра. Това обаче е нещо, което се учи с времето. Мисля, че постоянството ще се появи при нас в рамките на следващите две години, а защо не и до края на сезона".
Един от големите отсъстващи през последните седмици е френският полузащитник Пол Погба. "Нека първо се възстанови напълно и влезе във форма, пък тогава ще мислим как да го върнем на терена. Със сигурност обаче той ще играе често. Пол е един от най-добрите футболисти в света и аз се радвам, че той скоро ще играе отново", добави Солскяер.







Какво покрива НЗОК при автоимунни заболявания
Напаст от комари: Как да се предпазим и да използваме правилно репелентите
Око-Флекс поведе Левски към разгром с 6:0 срещу Спартак Варна
В кадър: Пожар избухна между "Младост" и "Малинова долина"
Ще плащат, за да останат: Източният фланг на НАТО се бори за американските войски
Йотова към българите в Северна Македония: Няма да се отречем от вас
Шефът на Mercedes разкри как клиентите ще преминат на електромоболи
Колите на Volkswagen получават дигитален ключ чрез Samsung Wallet
Градска кола на старо за 10 000 евро – ето 4 добри варианта
Това е двигателят, който всички тунинг компании обожават
Тайсън Фюри ще се бие на 20 ноември дори без Антъни Джошуа
Тайсън Фюри с брутална атака срещу Антъни Джошуа: Психически си каша
Застреляха бившия световен шампион по бокс Золани Тете пред дома му
BKFC превзема Белград: Европейска титла, световен шампион и българско участие
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментар20:44 | 12 дек 2019 г.
10:57 | 12 дек 2019 г.
09:45 | 12 дек 2019 г.
Напиши коментар