Пол Погба ще преговаря за удължаването на договора си с Манчестър Юнайтед след края на надпреварата в Лига Евпопа, където неговият тим е на полуфинал срещу Севиля, твърдят последните информации около полузащитника.
По този начин се потвърждават думите на мениджъра Оле Гунар Солскяер, който наскоро заяви, че французинът вече не иска да напуска клуба и е готов да остане в него още дълго време.
От настоящото споразумение остава още година, като в него има и опция за още един сезон. Според „Скай Спортс“ обаче, оставането на Погба на „Олд Трафорд“ вече е доста вероятно.
„Погба е щастлив в Юнайтед и очаква да започне преговори за нов договор след кампанията в Лига Европа. Клубът има опция за удължаването му, а е и в по-добра позиция заради раздялата с Алексис Санчес и освободените пари от заплатата му. И двете страни са готови да седнат на масата за преговори“ заяви Дармеш Шет от медията.
Трябва да се изясни и ситуацията около Джеси Лингард, който също има още година от договора си, но загуби мястото си в първия отбор и играе доста малко, а целта му е да бъде повече време на терена.







Обедна емисия
Дрон в Черно море край Варна вдигна на крак вертолет, катер и кораб
Топ 10 на страните в Глобалния индекс за иновации
Първи кадри секунди преди фаталния удар на "Ботевградско шосе"
Желязков: Нямаме оправдания, пари има и те трябва да се управляват честно
Повреден дрон е унищожен в Черно море на 80 км източно от Варна
Община Шумен ще изследва подземни сондажи за питейна вода
Войната в Украйна извади дроновете на преден план, Европа трябва да навакса
Изненада - Джереми Кларксън похвали още един електромобил
Как да спирате правилно с нови дискове и накладки
Само в Русия: Корги бе хванато да шофира със 187 км/ч
Защо VW отложи пускането на най-очаквания си нов автомобил
Йоел Ромеро: Битка за титлата в BKFC „звучи изкушаващо“
Министърът на спорта награди Рами Киуан и Радослав Росенов за медалите им от Световното по бокс
Българското участие на SENSHI 28
Ахмед Магамаев ще се бори за бронзов медал на Световното в Загреб, Ванеса Георгиева чака репешаж
Съветът на ректорите осигури антиплагиатски софтуер за 21 университета и едно лечебно заведение
Фармацевтичният гигант Novartis обяви, че ще придобие компанията Tourmaline Bio в сделка на стойност 1,4 милиарда долара
Връзката между автоимунни заболявания на щитовидната жлеза с други автоимунни заболявания
Над 1700 нови студенти започнаха обучение в МУ – Варна
Коментари
Напиши коментар07:44 | 24 апр 2024 г.
06:36 | 13 авг 2020 г.
06:31 | 13 авг 2020 г.
Напиши коментар