Останалите осем двубоя от втория кръг на Шампионската лига по футбол ще се състоят днес
Дербито на вечерта е между Ювентус и актуалния първенец в най-комерсиалния турнир Челси в Торино от група Н. В първия кръг италианският отбор победи Малмьо с 3:0, докато лондончани се справиха с минималното 1:0 срещу Зенит.
В група Е Байерн посреща Динамо (Киев). В първия кръг баварците спечелиха срещу Барселона с 3:0 като гост и като цяло се движат безупречно във всички турнири. В последните си пет мача Байерн записа пет победи, като отбеляза 22 гола и допусна само два. Един от лидeрите на баварците - Томас Мюлер, се нуждае само от едно попадение, за да влезе в престижния клуб на играчите с поне 50 гола в Шампионската лига.
Така той ще изравни постижението на Тиери Анри, а пред него ще останата само световни звезди като Кристиано Роналдо, Лионел Меси, съотборникът му Роберт Левандовски, Карим Бензема, Раул Гонзалес и Рууд ван Нистелрой. В другия мач от групата Бенфика посреща закъсалия Барса, който в неделя си върна самочувствието с успех 3:0 над Леванте в Ла Лига.
В група F Манчестър Юнайтед приема Виляреал. Асът на домакините Кристиано Роналдо може да подобри рекорда на Икер Касийяс по брой мачове в Шампионската лига, ако вземе участие в срещата, предава БНР. В момента двамата дебят върха с по 177 срещи. “Червените дяволи”, които навъртяха три загуби във всички турнири, ще търсят и реванш срещу испанския опонент за загубения финал в Лига Европа след изпълнение на дузпи в Гданск. В другия мач италианския Аталанта приема в Бергамо швейцарския Йънг Бойс.
Програмата за 29 септември:
19:45 часа Зенит – Малмьо
19:45 Аталанта – Йънг Бойс
22:00 Ювентус – Челси
22:00 Залцбург – Лил
22:00 Волфсбург – Севиля
22:00 Манчестър Юнайтед – Виляреал
22:00 Байерн – Динамо (Киев)
22:00 Бенфика – Барселона.







Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Карди Би решила да даде втори шанс на Стефон Дигс
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар17:30 | 29 сеп 2021 г.
17:28 | 29 сеп 2021 г.
14:54 | 29 сеп 2021 г.
14:42 | 29 сеп 2021 г.
13:07 | 29 сеп 2021 г.
12:41 | 29 сеп 2021 г.
12:18 | 29 сеп 2021 г.
11:59 | 29 сеп 2021 г.
11:53 | 29 сеп 2021 г.
11:53 | 29 сеп 2021 г.
Напиши коментар