Трансферът на Кристиано Роналдо в Атлетико Мадрид не е утопия, въпреки че от клуба категорично отричат да имат интерес към евентуална сделка.
Има няколко причини Кристиано да има интерес към преговори между двете страни, но преди всичко португалецът не иска Лео Меси да застрашава постижението му като голмайстор на Шампионската лига, в допълнение към факта, че съпругата му Джорджина иска да се върне в Испания и най-вече - в Мадрид. Тя не е щастлива в Манчестър. Новината съобщи вестник "Спорт".
Кристиано не знае къде ще играе догодина, но Атлетико е реален вариант, тъй като и треньорът Диего Симеоне е дал зелена светлина за подписването му, въпреки че икономически това е много сложна операция, преди всичко защото Манчестър Юнайтед не желае да го пусне, въпреки факта, че португалецът изрази желание да напусне Олд Трафорд.
Аржентинският треньор вярва, че Роналдо може да има същото въздействие, което имаше Луис Суарес през първия си сезон в клуба. Атлетико няма много капацитет за сделки в момента, тъй като се нуждаят от 40 милиона евро, събрани от продажби на свои играчи, ако искат да подпишат с португалския нападател.
Кристиано е готов на всичко, защото иска да продължи да играе в Шампионската лига, където се надява да продължи да увеличава рекордите си, уточнява "Труд". Лично агентът му Жорже Мендеш го е предложил на Атлетико, но в момента в испанската столица смятат подписването му за „невъзможно“.







На "Лесово" хванаха румънци с укрито злато за близо 419 хил. евро
Maserati GT2 Stradale пристига в България за първи път
Мирослав Гочев потапя публиката в сетивно пътешествие с концерт-спектакъл
Гоцев прекрати кариерата си: Оттеглянето ми се преплете с успеха в "Левски"
Отменят извънредното положение в Унгария, въведено преди 4 години
Над 3 кг златни накити в тайник в кола заловиха на „Лесово“
MrBit Втора лига на живо: Как можете да гледате Пирин срещу Севлиево
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Всяка десета кола e манипулирана – внимавайте с тези модели
Вижте кой ще внася автомобилите на Ebro в България
Китайци искат да правят електромобили с Maserati
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Рикардо „Франжиня“ Милер: „Бразилското Жиу Жицу няма шанс да влезе в Олимпиадата"
Джарон Енис се отказва от временната титла на WBA за шанс срещу Заяс
Стивън Джерард тренира с легендата Буакау в Тайланд (ВИДЕО)
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Опасен ли е сексът през първото тримесечие на бременността?
Какво представлява прогестероновата резистентност?
„Отмъстителното“ стоене до късно
Коментари
Напиши коментар19:00 | 20 юли 2022 г.
18:57 | 20 юли 2022 г.
18:52 | 20 юли 2022 г.
18:51 | 20 юли 2022 г.
18:46 | 20 юли 2022 г.
18:42 | 20 юли 2022 г.
18:38 | 20 юли 2022 г.
18:36 | 20 юли 2022 г.
18:33 | 20 юли 2022 г.
18:30 | 20 юли 2022 г.
Напиши коментар