Eрик тен Хаг определи като „глупави” действията на играчите си заради твърде далечните центрирания към Кристиано Роналдо и като цяло бе много разочарован от играта на отбора.
Запитан дали е дал указания на футболистите си умишлено да търсят португалеца с високи топки, той отговори: „Не. Освен това мисля, че бе глупаво да го правим. Центрирахме твърде прибързано, а и твърде отдалеч. След това не му помагахме. Просто тези подавания трябваше да бъдат в точните моменти” заяви нидерландецът.
„След почивката продължихме да прибързваме. През първото полувреме само Ериксен го направи в точния момент и намери Кристиано на далечната греда. В крайна сметка играхме лошо. Когато допуснеш голове в началото на двете полувремена е ясно, че ще загубиш. Просто не може да започнем така” добави той.
„Бруно Фернандеш е страхотен играч, но не мисля, че неговата липса бе в основата на загубата ни. В този мач просто не бяхме готови. Още от началото не спазвахме плана и загубихме много единоборства. Успяхме да вкараме гол и да се върнем в сблъсъка и на почивката вярвахме, че можем да променим ситуацията. И точно тогава получихме нов гол. Като цяло колективно не бяхме на ниво” каза още Тен Хаг.







OnlyFans стана част от масовата култура, милиони хора се издържат чрез платформата
Хелзинки спря полетите заради сигнал за дрон във въздушното пространство
ЦИК тегли днес номерата на бюлетините за частичните местни избори на 14 юни
В Хавана: Пуснете ни ток поне за три часа
От 9 юли: Летище Палм Бийч ще се казва "Донълд Тръмп"
Китай призова за трайно примирие между САЩ и Иран
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Франсис Нгану: Нямам какво да доказвам в двубой с Фелипе Линс
Моузес Итаума срещу Филип Хъргович през лятото?
Джейк Пол: Ронда Раузи получава повече пари за завръщането си, отколкото Илия Топурия
Илия Топурия: Надявам се битката ми с Ислам Махачев да се случи
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Коментари
Напиши коментар03:53 | 24 апр 2024 г.
11:06 | 12 ное 2022 г.
14:01 | 7 ное 2022 г.
13:45 | 7 ное 2022 г.
13:42 | 7 ное 2022 г.
12:14 | 7 ное 2022 г.
11:34 | 7 ное 2022 г.
09:48 | 7 ное 2022 г.
09:45 | 7 ное 2022 г.
09:45 | 7 ное 2022 г.
Напиши коментар