От Манчестър Юнайтед логично обраха наградите на Висшата лига за месец ноември, след като тимът записа 3 победи за периода.
Хари Магуайър бе избран за най-добър играч, след като помогна за 3 сухи мрежи на Червените дяволи, продължавайки да възражда кариерата си.
Той бе №1 по минути, блокирани удари и втори по спечелени въздушни двубои за периода, за да се превърне в 15-ия защитник, който печели отличието. Последният бранител, който направи това преди него бе Жоел Матип от Ливърпул през февруари 2022. От Ман Юнайтед пък единствено Неманя Видич и Рио Фърдинанд са печелили приза от дефанзивната линия.
Логично мениджърът Ерик тен Хаг получи наградата за №1 при мениджърите след тези добри резултати и победите над Фулъм, Лутън и Евертън, макар че играта не бе много впечатляваща.
Това е третият път, в който нидерландецът печели приза, след като го взе още през септември 2022 и февруар 2023. Сам Сър Алекс Фъргюсън е взимал наградата повече от него в историята на клуба – 27 пъти. След него се нареждат Арсен Венгер – 15, Пеп Гуардиола - 11, Дейвид Мойс – 10 и Юрген Клоп – 9.








Край на златната ера: Автомобилните продажби в САЩ се свиват
Ватикански кардинал обвини ЕС в двойни стандарти за войните
Рецепта от тефтера на баба: Чушки бюрек с доматен сос
ЦСКА с втора победа в Австрия - 3:2 над "Одра" (Ополе)
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Роднини на 11-те жертви станали свидетели на катастрофата с малък самолет край Нанси
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:07 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар