Рубен Аморим отказа да гарантира оставането на Алехандро Гарначо в Манчестър Юнайтед, с което още повече засили слуховете за бъдещето на аржентинеца.
Към него интерес има от Челси, но снощи записа 90 минути при успеха срещу Рейнджърс и игра доста добре. Наставникът обаче не потвърди, че той ще продължи да играе за Червените дяволи.
„Той играе за Манчестър Юнайтед и беше много важен за нас в този мач. Нека да видим в следващите дни какво ще се случи. Мисля, че се подобрява във всеки един аспект. В този мач действа доста добре, като сменяше позициите си, подобрява се и това се вижда“ заяви наставникът.
„През цялото време възстановяваше позицията си и помагаше много на останалите. Понякога да покажеш емоция и разочарование е добре, защото иска повече. Потенциалът му наистина е много голям. Аз искам да му помогна и той го разбира, но в крайна сметка играчите са тези, които вършат работата“ добави той.
Доскоро се считаше, че Гарначо е един от сигурните оставащи в отбора заедно с Амад Диало, но сега явно ситуацията е различна. От Челси все още не са пратили оферта за него, но Сините го следят сериозно.








Рецепта за хрупкави печени картофи с кремообразен билков дресинг
Как да се разхладим в жегата: 10 бързи и лесни трика
Рецепта за сочни тиквички на фурна
ЦСКА с първи летен трансфер, привлече Цварц от "Локо" (Пд)
Сватбата на Тейлър Суифт няма да е чак толкова грандиозна
Охлаждането на имотния пазар в България вече е факт
Четири обвинения са повдигнати на мъжа, опитал да отвлече кола с дете в София
Китайската премиум марка XРeng стъпи официално в България
7 забравени коли от 90-те, които все още са много яки
Електрическият Taycan получи виртуални скорости и... оборотомер
Dacia показа ново поколение на електромобила си
Никола Дипчиков и Александър Шлеменко преминаха успешно кантара преди ACA 204
Дейна Уайт потвърди: Ислам Махачев срещу Иън Мачадо Гари оглавява UFC 330
България започна с победа на турнира „Усти над Лабем“
Билетите за SENSHI 32 Grand Prix са в продажба
Как нискостепенното възпаление ускорява стареенето?
Ягодите – съюзник номер 1 на имунната система през лятото
През лятото са възможни заболяването „ръка-крак-уста“ и херпангина
Международната конференция на ENMESH беше открита в София
Коментари
Напиши коментар13:41 | 26 яну 2025 г.
02:51 | 26 яну 2025 г.
00:35 | 26 яну 2025 г.
15:09 | 24 яну 2025 г.
Напиши коментар