Треньорът на Олимпик Лион Пауло Фонсека заяви, че не е доволен от равенството 2:2 с Манчестър Юнайтед след първия мач между двата тима от 1/4-финалите на Лига Европа.
„Казах на играчите, че се гордея с тях за куража, който показаха и за начина, по който изиграха мача. Налагаха нашия стил, без да се притесняват от нищо. Показахме много класа, за което се радвам. Не съм доволен от резултата. Можем повече, но да не забравяме, че играхме срещу Манчестър Юнайтед - отбор, който е много ефективен на контраатака.
Много важно бе, че изравнихме в края. Това показва, че никога не се предаваме. Освен това така оставихме реванша отворен. Знам, че ще бъде много трудно", заяви Пауло Фонсека.
Защитникът на Лион Ейнсли Мейтланд-Найлс, каза след срещата: „Беше вълнуващ мач, в който беше забавно да се играе и мисля, че беше забавно и да се гледа. Имаме смесени емоции, защото смятаме, че трябваше да се справим по-добре, като се има предвид, че контролирахме ситуацията през по-голямата част от времето. Но това е, което се случва във футбола.
Характерът на Лион показва какво сме постигнали като отбор. В Лига 1 се състезаваме за място в Шампионската лига, в Лига Европа продължаваме да се борим упорито и това потвърждава нашата решителност. Треньорът набива това в главите ни още от първия ден.
Вече говорихме за ответния мач. Има няколко неща, които трябва да коригираме, но сме уверени, че ще успеем да направим тези промени до следващата седмица“.







Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Мрачното лице зад лукса в Дубай: Как модел оцелява след жесток побой и насилие
Шон Пол излиза на софийската Vidas Art Arena на 15 май
Пекин: Капацитетът ни да смажем движението за независимост на Тайван е неразрушим
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Коментари
Напиши коментар14:08 | 11 апр 2025 г.
Напиши коментар