Защитникът Матайс де Лихт изглежда ще пропусне мача на Манчестър Юнайтед от Лига Европа срещу Атлетик Билбао, след като пропусна тренировка в навечерието на полуфиналния реванш в четвъртък.
"Червените дяволи“ на Рубен Аморим водят с 3:0 от първия мач в Испания, където първият гол на Каземиро беше последван от изгонване на Дани Вивиан и два гола на Бруно Фернандеш.
Де Лихт се завърна след едномесечно отсъствие в Испания като резерва през второто полувреме на "Сан Мамес“ и започна мача в неделя, загубен с 3:4 срещу Брентфорд, само за да напусне терена след 35 минути. Сериозността на проблема му ще стане ясна на пресконференцията на Аморим преди мача по-късно в сряда.
Полузащитникът на Юнайтед Кристиан Ериксен също пропусна тренировката, но се очаква да бъде на разположение в четвъртък.
Нусар Мазрауи тренира след почивка срещу Брентфорд, а Айдън Хейвън тренира отделно от основната група.
Диого Далот, Лисандро Мартинес, Джошуа Зиркзее и Тоби Колиър остават аут. Джони Еванс също пропусна тренировката.







Църковен празник, поверия и забрани на празника на 13 май
Прогноза за времето днес, 13 май: Ще се редуват слънце, дъжд и бурен вятър
Хороскоп за 13 май 2026: Романтика и добри финансови възможности за зодиите
Как стресът променя тялото и психиката ни
Заради градушката: Трявна обяви неучебен ден
От дъжд - на вятър: жълт код в голяма част от страната
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Ерика Карабелева стана европейска вицешампионка по таекуондо
UFC Fight Night 276: Арнолд Алън и Мелкизаел Коста оглавяват бойната карта в Лас Вегас
Бургас приема исторически турнир по бразилско жиу-жицу през юни
Артур Чимаев разкри защо Хамзат е бил близо до отказ преди битката със Стрикланд
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар16:54 | 7 май 2025 г.
Напиши коментар