Брено Фернандеш разкри, че Манчестър Юнайтед не е искал да се раздели с него и затова е отказал примамливото предложение от Ал-Хилал.
В сряда стана ясно, че португалецът е отказал 200 милиона паунда за 3 сезона, а по-късно той разкри и причината за това.
„Президентът на Ал-Хилал ми се обади преди около месец и ме попита дали искам да се присъединя към неговия клуб. След това имаше период, в който трябваше да помисля за бъдещето си“ обясни Фернандеш.
„Аз обаче винаги съм казвал, че бих напуснал, ако Манчестър Юнайтед поиска това. Говорих с треньора Рубен Аморим, който обаче ми каза да не го правя. Клубът обяви, че не иска да ме продава и мога да напусна само ако искам, но това не е необходимо от финансова гледна точка“ добави той.
„Предложението бе много амбициозно, а президентът е наистина фантастична личност. Ние обаче никога не обсъдихме детайлите. Това е било направено от агента ми. Говорих със съпругата и семейството си и тя ме попита каква са целите на кариерата ми. Аз искам да остана на най-високото ниво, да участвам в силни турнири и смятам, че съм способен на това“ каза още Бруно.







Радев дава 23 стипендии в рамките на инициативата "Подкрепи една мечта"
"Елче" не удържа победата срещу "Реал" (Сосиедад)
ЕК отпусна още €103 млн. на Гърция за мигранти
Везенков и "Олимпиакос" надвиха "Партизан" в края
Празнуваме Архангеловден, почитаме св. Архангел Михаил
Ще вали днес, температурите ще са до 13° и 18°
Тръмп изключи Унгария от санкциите върху руския петрол
Планинските спасители търсят момичето на Витоша и с кучета
Китайски SUV влезе в черния списък на на израелската армия
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Toyota не смогва с търсенето на хибридни автомобили
Седем нови коли, чиято качество спадна сериозно
Леон Едуардс с план за повторно завладяване на титлата в UFC
Потенциалната битка между Фюри и Джошуа: Всичко е въпрос на психология и моментна форма
Рение де Ридер призна: „Все още се чувствам ужасно“ след първата си загуба в UFC
Дейна Уайт говори за ММА и НБА, споменавайки Тръмп и Путин
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар11:38 | 4 юни 2025 г.
09:01 | 4 юни 2025 г.
Напиши коментар