Рубен Аморим бе недоволен от бавните действия на неговия Манчестър Юнайтед, който направи само 0:0 в първата си контрола преди новия сезон срещу Лийдс.
Мачът се игра на „Френдс Арена” в Стокхолм, а Илия Груев и съотборниците му бяха по-опасният от двата отбора, като пропуснаха добри ситуации, от които да вкарат.
„Липсваше ни скорост. Особено в средата на терена се усещаше, че имаме сериозни трудности с изнасянето на топката. Въпреки това създадохме положения и това бе добър тест срещу съперник от Висшата лига” заяви наставникът.
„Изпитвахме трудности при опита си за висока преса, защото те ритаха топката високо и силно напред и спечелиха вторите топки, като определено бяха опасни в тези моменти. Матеуш Куня обаче показа това, което искахме – играч между линиите, който е агресивен. Гледахме да прави миналия сезон за Вълците и сега очаквахме същото” добави той.
„Видя се обаче, че все още липсва връзка между него и Бруно Фернандеш, а и със сигурност трябва да подобрим качеството си в последната третина. Диего Леон е отскоро при нас, но се справи много добре като ляв бек и мисля, че ще бъде много важна фигура за нас. Все пак това е само началото и тепърва изграждаме връзките между играчите. Има много какво да подобряваме и към това ще се стремим” каза още Аморим.







Шест минути стигнаха на "Лудогорец" за обрат срещу "Черно море", "моряците" потрепериха в края
Как правилно да съхраняваме лекарствата по време на жегите
Йотова: От април чакаме отговор от Северна Македония за лечението на Ива Михайлова
Пътят край Приморско е кошмарен, гражданите призовават за ремонт
Талисманът гръцко око пази срещу зли очи
Борусия Дортмунд спечели Емирейтс къп
Спектакъл в Созопол: За избора, отговорността и паметта
Шестгодишен подкара кола и блъсна жена на пешеходна пътека
Audi направи нестандартен удължител на пробега
Защо два пъти повече конски сили не решават всичко на пътя
Петте най-надеждни германски автоматика
Арън Маккена стана световен шампион пред родна публика в Дъблин
Диего Ферейра поиска Кинг Грийн след победата си в UFC
Куилан Салкилд поиска съперник от топ 5 (ВИДЕО)
Даниел Динев пред Boec.bg: В България трудно се намират спаринг-партньори за кикбокс в тежка категория (ВИДЕО)
Топлинен удар и дехидратация при кърмачета: какво трябва да знаят родителите
Кървене след секс – трябва ли да се притесняваме?
Почти половината бебета по света са изключително кърмени през първите шест месеца
Как се променят костите с напредване на възрастта?
Коментари
Напиши коментар12:38 | 20 юли 2025 г.
12:15 | 20 юли 2025 г.
03:45 | 20 юли 2025 г.
Напиши коментар