Свързваният с напускане капитан на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш призна, че не обмисля да напусне клуба през януарския трансферен прозорец.
През последните дни се появиха слухове, че бъдещето на португалеца на стадион „Олд Трафорд“ е несигурно и че може да си тръгне след уволнението на мениджъра Рубен Аморим.
Точно след освобождаването на сънародника му от наставническия пост, Фернандеш се е срещнал с един от треньорите в щаба на Аморим - Карлос Фернандеш. Това засили притесненията сред някои фенове, че полузащитникът може би търси начин да напусне състава.
Според BBC, обаче, близки до играча източници са потвърдили, че той все още е отдаден напълно на Манчестър Юнайтед.
През миналото лято Фернандеш отказа оферта от саудитския Ал Хилал, заявявайки, че би искал да остане в Европа, в случай че се раздели с „червените дяволи“.
31-годишният португалец наскоро призна, че е бил огорчен, когато е разбрал, че Юнайтед са били готови да го продадат през лятото.
Бруно Фернандеш се присъедини към английския клуб от Спортинг Лисабон през 2020 година. За седемте си сезона на Острова той има 310 участия във всички турнири, в които е отбелязал 103 гола.







Ще има ли дисциплинарни наказания срещу Сарафов и Русинова?
Макрон разкърши снага в Кения ВИДЕО
Войната, нафтата, бензин... как се формира крайната цена на храните в магазина?
Депутатите ще обсъждат създаването на временни комисии
Заради градушката: Трявна обяви неучебен ден
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Пет българки стартират на европейското първенство за кадетки в Самоков
Ерика Карабелева стана европейска вицешампионка по таекуондо
UFC Fight Night 276: Арнолд Алън и Мелкизаел Коста оглавяват бойната карта в Лас Вегас
Бургас приема исторически турнир по бразилско жиу-жицу през юни
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар11:37 | 16 яну 2026 г.
16:57 | 15 яну 2026 г.
15:33 | 15 яну 2026 г.
14:57 | 15 яну 2026 г.
14:42 | 15 яну 2026 г.
12:33 | 15 яну 2026 г.
12:17 | 15 яну 2026 г.
Напиши коментар