Бившият вратар на Ливърпул Брус Гробелар се изказа доста цветисто относно настоящият страж на Червените Симон Миньоле и продължава да счита, че това е най-сериозният проблем на отбора.
Довечера Мърсисайдци излизат срещу Лудогорец в Шампионската лига, като се намират в сериозна криза и в серия от 4 поредни загуби. Те са допуснали 18 гола в 12 мача в първенството, като именно заради слабото си представяне в отбрана изпуснаха до голяма титлата през пролетта.
„Харесвам Миньоле по-малко и от Дракула, защото Дракула понякога все пак излиза от ковчега си, докато той стои непрекъснато на голлинията си и не мърда от нея” заяви зимбабвиецът пред „Би Би Си”.
„Един вратар трябва да бъде господар в цялото наказатeлно поле, а не само във вратарското. В съвременния футбол почти винаги ще спечелиш нарушение ако излезеш и уловиш топката и си бутнат. Той е достатъчно солиден във физическо отношение и трябва да бъде господар във въздуха” добави той.
„Миналия сезон тези 50 допуснати гола в Лигата бяха страшно много. Те обаче останаха в сянка заради брилянтната игра на Суарес и Стъридж. Един солиден тим трябва да има вратар, който да допуска най-много по около 30 гола на сезон. Винаги съм смятам, че Миньоле е големият проблем, тъй като той просто не може да ръководи отбраната пред себе си” каза още Гробелар, който спечели 6 титли, 3 купи на ФА, 3 купи на Лигата и веднъж триумфира с КЕШ по време на кариерата си на „Анфийлд”.







СГП протестира присъдата на Пепи Петров и го обяви отново за издирване
Атанас Божилов: SENSHI е моят живот, имам още какво да покажа
КЗП затваря СПА комплекси и хотели без лиценз преди сезона
"Бела Яна" на Ива и Велислава Костадинови - модерно звучене показва силата на любовта
Алфа Рисърч: 57% от българите смятат, че ще се справим с организацията на “Евровизия”
Радев: Да се разплетат случаите с Пепи Еврото и Нотариуса
От април: Над 440 фиша за нарушение с е-тротинетки в София
Представителят на Toyota за България взе и Mercedes
Alfa Romeo заменя Stelvio и Giulia с нов SUV
Audi залага всичко на Q9 – новият SUV получава важна технология
Скритите щети по колите втора ръка се увеличават
Усик каза дали ще се бие с друг непобеден шампион
България с четирима боксьори на „Айндховен Къп“
Райън Гарсия иска големи битки със Стивънсън и Джервонта
Брутални пари! Верхувен прибира рекордна сума срещу Усик (ВИДЕО)
Бял бор — природна аптека от върха до корена
Раздразнена кожа след бръснене – как да се справим и каква е причината?
Гадене при бременност - кога е нормално и кога да потърсим помощ?
Болест на Шагас или американска трипанозомоза и рисковете за пътуващите в Латинска Америка
Коментари
Напиши коментар14:02 | 26 ное 2014 г.
13:57 | 26 ное 2014 г.
11:54 | 26 ное 2014 г.
11:48 | 26 ное 2014 г.
Напиши коментар