Идването на Джеймс Милнър в Ливърпул вече е факт. Червените официално потвърдиха в сайта си, че на 1 юли полузащитникът ще се присъедини към отбора със свободен трансфер.
„ФК Ливърпул има удоволствието да съобщи, че постигна договорка с Джеймс Милнър за идването му в отбора, което ще се осъществи, ако премине успешно медицинските тестове”.
„Червените се разбраха с футболиста относно личните му условия и той ще се присъедини към тима на 1 юли, след като договора му с Манчестър Сити изтече. За 5 сезона в Сити той спечели 2 титли от Висшата лига, 1 купа на ФА и 1 купа на Лигата, като се утвърди и в националния отбор на Англия” пише в сайта на клуба.
Счита се, че Милнър е отказал по 165 000 паунда на седмица, за да остане при Гражданите, като основната причина за това е желанието му да играе в средата на терена, а не на фланга, където бе използван почти през цялото време при престоя си при Небесносините.
Анализаторите са на мнение, че 29-годишният играч ще бъде отлично попълнение за Ливърпул, предвид опита, който има, това че може да бъде използван на няколко поста и заради работоспособността си, която го прави изключително полезен за всеки един тим, в който е играл.







Пенсионният сектор тества готовността си за еврото
Изостават реформите в пенсионното осигуряване в България
Разбиха испанска престъпна група, превозвала хашиш с хеликоптери
Доц. Йосиф Аврамов: Банкерите трябва да стоят далеч от политиката
Росен Петров: Нашата обща памет ни превръща в българи
"Властелинът на пръстените" се завръща на големия екран
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар13:06 | 4 юни 2015 г.
13:04 | 4 юни 2015 г.
12:55 | 4 юни 2015 г.
12:47 | 4 юни 2015 г.
12:30 | 4 юни 2015 г.
12:16 | 4 юни 2015 г.
12:04 | 4 юни 2015 г.
12:01 | 4 юни 2015 г.
11:58 | 4 юни 2015 г.
11:55 | 4 юни 2015 г.
Напиши коментар