Мамаду Сако поднови договора си с английския гигант "Ливърпул". Французинът, който пристигна на "Анфийлд" от ПСЖ през лятото на 2013 година, сложи подписа си върху новия договор на тренировъчната база на клуба "Мелууд".
До момента Сако има изиграни 47 мача за "червените" след като акостира при "мърсисайдци", а в четвъртък носи за пръв път капитанската лента при равенството на отбора в гостуването на "Бордо" от първия мач в груповата фаза на турнира Лига Европа.
След като се обвърза дългосрочно с клуба, 25-годишният защитник даде интервю за клубния сайт на отбора.
"Изключително съм щастлив да подпиша за дълго време с "Ливърпул", защото, както винаги съм казвал, аз съм невероятно щастлив да бъда тук и моето семейство също е щастливо в "Ливърпул", каза французинът по повод новия си договор.
"Ще продължа да работя, защото аз съм войник, който защитава цветовете на "Ливърпул" и когато бъда повикан да го направя, аз ще дам най-доброто от себе си. Щастлив съм да остана "Скаузър", добави Мамаду.
"Ще работя през цялото време на сто процента и ще дам най-доброто от себе си за този град и отбор. Това е много важно за мен, защото всеки ден, когато се събуждам аз съм изключително щастлив да тренирам и играя за този отбор с тези изключителни играчи, които са тук", завърши Сако.








Екранна зависимост при децата: Защо забраните не работят и какво пропускат родителите
В "България сутрин" на 29 юни от 9:30 часа: Как да опазим децата си на пътя?
Ценови трус при храните - кои продукти поскъпнаха и кои поевтиняха тази седмица
Рекордната горещина в Европа: Жегата се измества на изток СНИМКИ
Зачестяват кражбиге по морето: Какви мерки се предприемат?
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Пресиян Михов е европейски шампион по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар15:51 | 19 сеп 2015 г.
15:40 | 19 сеп 2015 г.
11:05 | 19 сеп 2015 г.
09:52 | 19 сеп 2015 г.
09:39 | 19 сеп 2015 г.
Напиши коментар