Лошите новини за капитана на Ливърпул Джордън Хендерсън следват една след друга.
След като пропусна последните няколко мача на Червените заради контузия в петата, сега стана ясно, че той е счупил кост на десния си крак си на тренировката в петък и няма да играе още два месеца.
Полузащитникът е пострадал на една от първите тренировки след завръщането си от Съединените щати, където бе за кратко, за да се срещне със специалист за предишния проблем.
В Ливърпул се надяваха, че той може дори да попадне в групата за неделния сблъсък с Норич, но сега се очаква да претърпи лека операция в понеделник и да отсъства до втората половина от ноември.
„Много съм разочарован и ядосан от тази контузия, но ще работя здраво, за да се върна възможно по-скоро. Благодаря ви за подкрепата, ще подкрепям отбора, докато съм извън игра” написа Хендерсън в Туитър.
Неговото последно участие бе срещу Борнемут на 17 август, като след това мърсисайдци спечелиха само една точка от 9 възможни.







Работник от ТЕЦ "Бобов дол" е с опасност за живота
Десетки ученици и учители се натровиха с дюнери
30-годишен мъж е в реанимация след катастрофа в Сливен
4-годишно дете бе блъснато от кола в Петрич
20-годишен е с опасност за живота след побой в Чирпан
Пияният шофьор, който помете паркирани коли, е бивш шеф в “Автомагистрали”
Dacia e готова с комбито, което трябва да измести Skoda Octavia
Дизайнер показа драстично обновена Mazda3
Нова или на старо: каква кола ще ви даде един и същи бюджет?
BMW M се отказа от легендарна емблема
В отбора на Усик предложиха потенциален следващ съперник за украинския шампион
Бо Никал свален от основната карта на UFC 322, Сен Дени и Дариуш се изкачват в главната програма
Непобеденият боксьор в тежка категория Баходир Жалолов обяви следващия си бой – целта е световна титла
Анте Делия след спорното поражение в Лас Вегас: „Искам справедливост – съдията спря боя и обяви победа!“
Какво прави магданозът за здравето ни?
Защо периодичното посещение на зъболекар е важно?
Възли и рак на щитовидната жлеза - кога има повод за притеснение?
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Коментари
Напиши коментар10:27 | 20 сеп 2015 г.
10:00 | 20 сеп 2015 г.
18:28 | 19 сеп 2015 г.
17:41 | 19 сеп 2015 г.
17:37 | 19 сеп 2015 г.
17:35 | 19 сеп 2015 г.
17:23 | 19 сеп 2015 г.
Напиши коментар