Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп предупреди съперниците на Червените, че хората му имат още какво да подобряват в играта си, въпреки страхотното си представяне напоследък.
Мърсисайдци спечелиха 7 от последните си 8 мача, като постигнаха впечатляващи победи като гости над Челси и Манчестър Сити, а в сряда размаха Саутхемптън с 6:1 на неговия стадион. Феновете мечтаят за титлата, но германецът е спокоен.
„Срещу Саутхемптън се представихме добре, но ни предстои още дълъг път. Хората могат да говорят докъде можем да стигнем, но ние просто трябва да играем футбол. Това е фантастичен клуб и всичко е прекрасно, но нямам представа какво можем да постигнем. Необходимо и да имаш късмет с контузиите и не трябва да се главозамайваме, тъй като все още сме едва 6-и“ заяви Клоп.
„Знаем, че можем да се подобрим и ще продължим да работим. Трябва да играем емоционален и вдъхновяващ футбол и да знаем какво да правим и когато топката не е при нас. Искаме да създадем свой стил и своя философия и към това се стремим“ добави той.
В неделя Червените гостуват на закъсалия Нюкасъл и шансовете им за нов триумф изглеждат отлични предвид формата на Свраките и напрежението, което тегне върху отбора.







Пулев в Плевен: Целта ни е бизнесът да създава повече работни места
Километрично задръстване на АМ "Струма" край Кресна
Шефът на завода за отпадъци в София: Работим по план за модернизация
Тревожни резултати от акция на МВР: Хванаха десетки пияни и дрогирани шофьори
Три жени и мъж в ареста, обрали 26-годишна и я бутнали в гроб
В Пернишко: Мъж наби жена си и сина си, момчето е със счупен пръст
В САЩ: 6-годишно с аутизъм, с кокаин в кръвта, скочи от втория етаж
Турция след успеха на "Одисея" на Нолан: Омир е от Измир
По-бърза от LaFerrari, по-лека от Porsche 911... и по-евтина от Toyota Yaris Cross
Ексцентрици посегнаха на Chiron и Mistral и взривиха представите за лукс
Porsche пусна брутален GT2 RS в чест на култовия Моби Дик
Ford показа най-екстремния открит Mustang в историята
На този ден: Макгрегър побеждава Холоуей – началото на история, продължила 13 години
Дейна Уайт: Ислам Махачев може да постави рекорд, който никога няма да бъде подобрен
Жулиен Риков преди SENSHI 33: Искам да бъда активен шампион и да имам колкото може повече срещи! (ВИДЕО)
Панагюрище става арена на зрелищно таекуондо шоу на 21 август
Топ 5 летни процедури с минимално възстановяване
Jideytro (зидезамтиниб) на GSK получи одобрение от FDA за ROS1-позитивен рак на белия дроб
Нов учебник на ВМА съчетава военната и цивилната травма-хирургия
7 проверки на колата, преди да тръгнеш към морето
Коментари
Напиши коментар20:24 | 4 дек 2015 г.
20:21 | 4 дек 2015 г.
20:11 | 4 дек 2015 г.
20:03 | 4 дек 2015 г.
19:09 | 4 дек 2015 г.
14:59 | 4 дек 2015 г.
14:26 | 4 дек 2015 г.
13:24 | 4 дек 2015 г.
13:19 | 4 дек 2015 г.
13:16 | 4 дек 2015 г.
Напиши коментар