Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп се опита да тушира големите очаквания на феновете на тима, които вече мечтаят за титлата във Висшата лига след поредицата от силни резултати на тима под ръководството на харизматичния германец.
"Да, не може винаги да играеш с отчаяна физиономия. Добре де, така изглеждам аз, докато играя тенис, но това си е изцяло мой проблем", пошегува се Клопо.
"Не очаквам от моите футболисти да излизат с широки усмивки в ситуации "един срещу един", но сещате си - важното е да могат да се забавляват от работата си на игрището."
"Така ще бъде най-добре за всички. Футболът винаги изглежда само като работа в трудни моменти. Футболът винаги е здраво бачкане, но изглежда по-лесен, когато си в добра серия и това ти е достатъчно, за да се забавляваш."
"В Борусия Дортмунд не сме имали определен план, според който да си кажем, че ще спечелим титлата след 3 години. И сега в Ливърпул с моя екип нямаме такъв план."
"Ние винаги се опитваме да се учим и да опознаем по-добре всички играчи в състава. Нашата работа не е да намерим нов начин, по който да играем футбол. За целта се нуждаеш от гении, а ние не сме такива."
"Ние се опитваме да направим най-доброто с играчите, които имаме в момента. Остават ни още 30-35 мача до края на сезона и нямам представа колко време ще ни отнеме, за да бъдем възможно най-добри", допълни Клопо.







Пулев в Плевен: Целта ни е бизнесът да създава повече работни места
Километрично задръстване на АМ "Струма" край Кресна
Шефът на завода за отпадъци в София: Работим по план за модернизация
Тревожни резултати от акция на МВР: Хванаха десетки пияни и дрогирани шофьори
Три жени и мъж в ареста, обрали 26-годишна и я бутнали в гроб
В Пернишко: Мъж наби жена си и сина си, момчето е със счупен пръст
В САЩ: 6-годишно с аутизъм, с кокаин в кръвта, скочи от втория етаж
Турция след успеха на "Одисея" на Нолан: Омир е от Измир
По-бърза от LaFerrari, по-лека от Porsche 911... и по-евтина от Toyota Yaris Cross
Ексцентрици посегнаха на Chiron и Mistral и взривиха представите за лукс
Porsche пусна брутален GT2 RS в чест на култовия Моби Дик
Ford показа най-екстремния открит Mustang в историята
На този ден: Макгрегър побеждава Холоуей – началото на история, продължила 13 години
Дейна Уайт: Ислам Махачев може да постави рекорд, който никога няма да бъде подобрен
Жулиен Риков преди SENSHI 33: Искам да бъда активен шампион и да имам колкото може повече срещи! (ВИДЕО)
Панагюрище става арена на зрелищно таекуондо шоу на 21 август
Топ 5 летни процедури с минимално възстановяване
Jideytro (зидезамтиниб) на GSK получи одобрение от FDA за ROS1-позитивен рак на белия дроб
Нов учебник на ВМА съчетава военната и цивилната травма-хирургия
7 проверки на колата, преди да тръгнеш към морето
Коментари
Напиши коментар02:13 | 6 дек 2015 г.
23:42 | 5 дек 2015 г.
16:52 | 5 дек 2015 г.
16:49 | 5 дек 2015 г.
16:28 | 5 дек 2015 г.
16:12 | 5 дек 2015 г.
15:58 | 5 дек 2015 г.
15:56 | 5 дек 2015 г.
15:56 | 5 дек 2015 г.
15:51 | 5 дек 2015 г.
Напиши коментар