Лестър няма да продава вратаря си Каспер Шмайхел през зимата, обяви категорично мениджърът Клаудио Раниери.
Датският страж бе свързван с Ливърпул, където не могат да случат на качествен страж, но явно ще трябва да почакат известно време, ако искат да привлекат точно футболиста на Лисиците, който освен това поднови договора си през лятото за още 5 години.
„Каспер има подпис под договора си и ние няма да го продадем при никакви обстоятелства. Нямаме нужда от пари. Просто няма шанс. Съжалявам за Ливърпул, но те могат да спечелят титлата и без Шмайхел“ заяви Раниери.
Шмайхел помогна за сензационната титла миналия сезон с 15 сухи мрежи, а през настоящата кампания има вече 6 мача без допуснат гол, докато Миньоле и Кариус общо могат да се похвалят с едва 5 такива срещи.
В същото време Раниери потвърди, че Лестър е на път да привлече полузащитника на Генк Вилфред Ндиди, а освен това се твърди, че от клуба са отправили запитване за централния защитник на Сасуоло Франческо Ачерби, след като английският шампион иска да вземе и играч на тази позиция.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар