Юрген Клоп очаквано не бе в добро настроение, след като Ливърпул започна годината само с точки след 2:2 при гостуването си на Съндърланд, пропилявайки на два пъти аванс в резултата.
„Не мога да обясня случилото се, защото не зная какво точно видях. Момчетата се бореха, но не съм убеден, че можеха да спечелят и не зная какво можеха да направят. Бе наистина трудно. Разочарован съм, защото да бъдеш наказан с 2 дузпи е наистина неприятно” заяви германецът.
„Преди свободния удар за втората им дузпа имаше нарушение срещу Стъридж на 100% пред тяхното наказателно поле, което не бе отсъдено. При другата ситуация нямаше никакъв контакт, но отсъжднето бе в наша вреда. Можем да играем по-добър футбол, но се съмнявам, че бихме могли да го сторим при такова натоварване” добави той.
„Преди мача попитах играчите, че ако някой не иска да играе може да ми каже и аз няма да го разкрия, но хубавото бе, че никой не го направи. Трудно ми е обаче да коментирам футбола, който играхме” каза още Клоп.
„Понякога просто имаш нужда от късмет при някои положения, но все пак Съндърланд работи здраво и те може би заслужаваха точката” изтъкна наставникът, чийто тим може да се окаже на 8 точки от Челси ако Сините поледят Тотнъм в сряда.








Рецепта за лесна пица без мая
Европа забранява "еднократните" коли
Балкони в София са превърнати в депо за боклуци, съседи се опасяват от пожар
Проучване: Прекомерната употреба на AI чатботове отслабва критичното мислене
САЩ разширяват арктическите бойни способности, под натиск е северната отбрана на Русия
Шакира срещна нов висок и мургав красавец - той ли е новото й гадже
В Италия обидени от думите на Тръмп към Мелони
Полицията излиза на пътя в сезона на отпуските
Ford изтегля европейски модели заради риск от пожар
Porsche направи юбилейно 911
Запалена цигара взриви автомобил
Volkswagen съкращава гамата си, както и хиляди служители
Александър Шлеменко спря Никола Дипчиков на ACA 204
Българският бокс с четири ключови битки в събота
Жулиен Риков и Али Юзеир излизат за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Роселин Бачевски си гарантира медал от Европейската купа в Чехия
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар14:09 | 3 яну 2017 г.
09:15 | 3 яну 2017 г.
01:28 | 3 яну 2017 г.
22:59 | 2 яну 2017 г.
22:59 | 2 яну 2017 г.
22:48 | 2 яну 2017 г.
22:44 | 2 яну 2017 г.
22:29 | 2 яну 2017 г.
22:09 | 2 яну 2017 г.
21:48 | 2 яну 2017 г.
Напиши коментар