Ръководството на английския гранд Ливърпул най-после е готово да продаде звездата си Филипе Коутиньо на Барселона, с оглед желанието на футболиста да напусне в посока "Ноу Камп".
Както е известно, каталунците настояваха да купят кариоката още през лятото, но тогава босовете на "червените" отказаха да преговарят. Сега обаче ситуацията е различна и двата клуба са на път да взривят трансферния пазар още през януари.
Според вестник "Сън" Ливърпул иска 100 милиона паунда веднага, плюс още 34 милиона паунда под формата на разсрочени плащания. Сумата е много близка до тази, която от Барса са готови да платят моментално и сумарно.
Интересното е, че информация за продажбата на Коутиньо се появи и в авторитетния вестник "Таймс". Според изданието Коутиньо е уверен, че мечтаният му трансфер в каталунската столица най-после ще се осъществи.
От Барса са готови да платят общо 150 милиона евро за най-голямата си трансферна цел и този път Ливърпул няма нищо против да се раздели с разглезената си звезда. "Блаугранас" са обнадеждени, че ще прилапат Коутиньо заради трансфера на Върджил ван Дайк, който излезе около 85 милиона евро.







Директорът на АЕЦ "Черна вода": Заради ниския Дунав централата спря производството на ток
Еврото в България: НАП отчита ниска инфлация, потребителите виждат двойно поскъпване (ВИДЕО)
Над 500 флакона райски газ са иззети от полуремарке и гараж
Иво Христов нападна БНР на тема "олигархия", СЕМ с позиция
Ана де Армас беше снимана в обятията на новия си, изненадащ приятел
Недостигът на ракети-прехващачи поставя Украйна пред тежка зима
Защо жените не трябва да следват драстични диети?
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар11:46 | 3 яну 2018 г.
11:43 | 3 яну 2018 г.
Напиши коментар