Ливърпул продаде за доста добри пари Дани Ингс, който след серия контузии не успя да се наложи при Червените.
Миналия сезон обаче бе преотстъпен в Саутхемптън и там изигра силни мачове, като Светците използваха опцията да го откупят за 20 милиона паунда, като 18 милиона от тях са гарантирани, а допълнителните 2 милиона са в зависимост от представянето.
Ингс вкара 8 гола през миналия сезон и подписа договор до 2022-а година с тима от южния бряг. Той си тръгва от Ливърпул след само 25 участия и 4 попадения в тях.
„Доволен съм. Миналия сезон бе изпълнен с добри изяви и колебания от лична гледна точка, а имах и контузии, но те се дължаха на това, че не направих добра подготовка през лятото. Сега обаче очаквам всичко да бъде различно и нямам търпение кампанията да започне” коментира Ингс.








Спор за миналото: Закриването на Комисията по досиетата предизвика политически реакции
Николов за акцията в “Приморски”: Седем са задържани, ще са повече
16 души ще се сбогуват с круиза след като си спретнаха масов бой (ВИДЕО)
Гълъб Донев за бюджета: Залагаме на реализъм и точни числа
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар20:29 | 3 юли 2019 г.
09:55 | 3 юли 2019 г.
Напиши коментар