Клубовете от Висшата лига обмислят да намалят наполовина седмичните си заплати заради пандемията с коронавирус, пише The Telegraph.
Такова решение не може да се гласува еднолично и поради тази причина ще се състоят преговори с профсъюза на играчите, за да бъдат убедени, пише Фокус.
Казусът за намаляването на възнагражденията ще бъде разискан вероятно на 3 април, за когато е фиксирана следващата видеоконферетна връзка между клубовете от елита.
На следващия ден изтича първоначалната наложена пауза в шампионата, като новото отлагане е до 30 април.








Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Кървава равносметка: Протест на "Ангели на пътя" и масови проверки на мантинелите от държавата
Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Експерт: Цените на винетките не са адекватни за състоянието на пътищата
Ромео Бекъм прави актьорския си дебют в гей спортна драма (СНИМКИ)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментар13:10 | 25 мар 2020 г.
10:11 | 25 мар 2020 г.
08:15 | 25 мар 2020 г.
Напиши коментар