Манчестър Юнайтед е сред клубовете, които искат да доиграят сезона в английската Висша лига, гърмят медиите на Острова.
"Червените дяволи" изразиха своята подкрепа към ръководните органи в английския футбол, които се опитват да измислят начин за довършването на Висшата лига и ФА Къп след преминаването на пандемията от коронавирус.
Доиграването на срещите от шампионата би означавало, че Ливърпул почти сигурно ще спечели първата си титла в Англия от 30 години насам, което надали е по вкуса на всички, които обичат Манчестър Юнайтед.
Въпреки това от „Олд Трафорд“ заявиха, че подкрепят решението на Висшата лига за доиграване на първенството, дори и това да бъде пред празни трибуни.
"Клубът напълно подкрепя идеята за довършване на Висшата лига, ФА Къп и турнирите на УЕФА", гласеше изявлението от страна на Манчестър Юнайтед, цитирано от "Стандарт".
Английската футболна лига взе решение да отмени всички срещи от шампионата на Англия през средата на месец март. Футбол на Острова няма да се играе поне до 30-ти април.
Идния петък Асоциацията на професионалните футболисти ще се срещне ръководни фигури от Висшата лига и Английската футболна лига, за да обсъдят финансовите затруднения, които спохождат отменянето на мачовете в професионалните лиги в Англия.







"Спаси София": ПП-ДБ предлагат двойно по-скъпо паркиране без истинска реформа
Обедна емисия
Израелски министър нарече избрания кмет на Ню Йорк поддръжник на "Хамас"
Помелият шест коли Филип Маркулиев излиза от ареста срещу 5 бона
Бонев скочи на кмета и ПП-ДБ: Двойно по-скъпо паркиране в София, но без реформа
Сидни Суини най-сетне проговори за скандалната си реклама на дънки
Toyota може да използва новия си V8 и за LandCruiser 300
Защо всеки автомобил трябва да притежава системи за мониторинг на водача
Аudi залага всичко на два големи SUV и най-евтиния си електромобил
Как остаряват батериите на plug-in хибридите
30-ти Кумите Уикенд в Швейцария – Незабравима среща с легенда на Киокушин
Али Абделазиз: „Царукян ще измъчва и пребиe Дан Хукър“
Клавиатурни воини: Издание 2025
Треньорът на Майкъл Моралес: Победата на UFC 322 може да ни изведе до елиминационен бой за титлата
УМБАЛ „Лозенец“ стартира кампанията „Мовембър 2025“ в подкрепа на мъжкото здраве
Само 40% от българите водят здравословен начин на живот, показва голямо здравно проучване
Какво е наследствена непоносимост към фруктоза?
Какви ползи ни носи райската ябълка?
Коментари
Напиши коментар13:45 | 29 мар 2020 г.
13:43 | 29 мар 2020 г.
13:00 | 29 мар 2020 г.
12:35 | 29 мар 2020 г.
12:09 | 29 мар 2020 г.
11:09 | 29 мар 2020 г.
11:06 | 29 мар 2020 г.
10:12 | 29 мар 2020 г.
09:48 | 29 мар 2020 г.
09:46 | 29 мар 2020 г.
Напиши коментар