Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че не се вълнува от трансфера на норвежката звезда на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд, тъй като цената на футболиста е прекалено висока.
21-годишният Холанд най-вероятно ще напусне Борусия в края на сезона, а от подписа му се интересуват някои от най-големите отбори в Европа. Смята, че играчът има откупна клауза в размер на 75 милиона евро, която трябва да бъде допълнително платена при евентуална продажба на играча.
Реал Мадрид, Пари Сен Жермен и Манчестър Сити са сред кандидатите за Ерлинг Холанд, който реализира 16 гола в 18 мача за Борусия Дортмунд през сезона, а записа и пет асистенции. Норвежецът отбеляза още три попадения в три двубоя в Шампионската лига и четири гола в два мача от турнира за Купата на Германия, но бе извън игра в продължение за няколко седмици заради контузии.
„Няма как да се включим. Споменаваните цифри за истинска лудост. Няма шанс. А и честно казано това е нещо, което не искам. Никак не е забавно“, коментира Юрген Клоп пред списание Bild, цитиран от БТА.
Според германските медии, пълната сума, която ще е необходими за дългогодишен договор с Ерлинг Холанд ще превиши 300 милиона евро, като това включва заплатата му, бонуси за агента му и за различни постижения за периода на контракта му.
Снимка: БГНЕС







Високи цени, боклук и шум плашат туристите в Атина
Христо Янев след равенството на ЦСКА: Имаме ясна цел и я следваме
Мъж загина в катастрофа край Карлово
Костадинов: НСО трябва да пази само трима души в държавата
Зловещо: Педиатър е обвинен в 130 случая на сексуално насилие над деца
Григор Димитров се издъни и на старта на "Чалънджър"-а в Бордо
Принцеса Лилибет се срещна с Мики Маус и принцесите на Дисни
Руската пропаганда създава сценарии за прекратяване на войната в Украйна
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар15:59 | 6 апр 2022 г.
15:50 | 6 апр 2022 г.
14:49 | 6 апр 2022 г.
14:40 | 6 апр 2022 г.
13:46 | 6 апр 2022 г.
Напиши коментар