Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп скочи в защита на големия съперник Манчестър Юнайтед преди дербито между двата най-успешни клуба в Англия в понеделник. "Червените дяволи" бяха съсипани от критики след катастрофалната загуба от Брентфорд с 0:4 преди седмица, а Клоп разкри, че се е ядосал от думите на бившия нападател на Астън Вила Габи Агбонлахор.
"Понякога забравяме всъщност колко добри са Брентфорд. Гледах първото полувреме на мача тук (на базата на Ливърпул) и след това тръгнах с колата към вкъщи и слушах коментарите на Габи Агбонлахор по talkSPORT. В първата ми година тук той загуби срещу нас с 0:6. Тогава не си спомням той е да е бил изключително устойчив психически. Когато чух какво каза в това предаване, бях близо до това да се обадя и да му кажа, че напълно е забравил, че и той е бил футболист някога", коментира Клоп.
"Когато гостуваш на Юнайтед, никога не е лесно. Ще трябва да дадем най-доброто от себе си. Бих предпочел да играя срещу тях, след като са спечелили с 5:0. Ние направихме две равенства, така че не знам кой има по-лош старт на сезона. Те имат невероятна класа в предни позиции. Те изграждат нов отбор и трябва да променят много неща, а това не е лесно", каза още треньорът на мърсисайдци.
Манчестър Юнайтед посреща Ливърпул в понеделник от 22:00 часа българско време.







След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Назначиха нов зам.-министър на вътрешните работи
МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Калоян Калоянов е назначен за заместник-министър на вътрешните работи
“Възраждане” иска отпадане на охраната на депутатите от НСО със закон
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар08:32 | 24 апр 2024 г.
10:48 | 22 авг 2022 г.
19:25 | 21 авг 2022 г.
18:00 | 21 авг 2022 г.
17:47 | 21 авг 2022 г.
12:10 | 21 авг 2022 г.
10:53 | 21 авг 2022 г.
10:44 | 21 авг 2022 г.
10:40 | 21 авг 2022 г.
10:36 | 21 авг 2022 г.
Напиши коментар