Вчера Ливърпул обяви официално привличането на унгареца Доминик Собослай. Халфът пристига от РБ Лайпциг за около 60 млн. паунда и остава единствено да дойде и неговата работна виза, обявиха мърсисайдци на официалния си сайт.
Собослай е второто ново попълнение на Ливърпул през това лято след Алексис Мак Алистър от Брайтън.
"Много, много добре е. Насладих се на последните няколко дни и очаквам с нетърпение да се запозная с всички. Последните 3-4 дни бяха много дълги. Не беше лесно, но в крайна сметка съм тук", радваше се унгарецът при представянето си.
"Ливърпул е исторически клуб, с много добри играчи, добър треньор, всичко е добро. За мен е страхотно да направя следващата стъпка в такъв отбор".
Той взима емблематичния №8, свързван с легендата на "червените" Стивън Джерард, който се оказа и негов любимец. 22-годишният Собослай разясни какво значение има за него именно тази фланелка.
"Много страхотни играчи са носили този номер. Аз имам татуировка с цитат от Стивън Джерард, така че това също беше причина за решението ми. Той беше един от най-големите, когато бях дете", разкри цитираният от webcafe.bg Собослай пред клубната телевизия.
"Талантът е божествена благословия, но без невероятна воля и смирение не струва нищо", е цитатът на Джерард, който Собослай е татуирал на ръката си.







Шофьорите ще плащат повече за смяна на гуми
Финансист: Еврото не е панацея, бюджетът наказва бизнеса
Централна емисия
Цеца бясна на журналист след въпрос за българското знаме в Северна Македония (+ВИДЕО)
Все по-силни призиви Великобритания да върне Розетския камък на Египет
Младите руснаци се обсебиха от опасно хапче за отслабване
Ана Уинтур на 76 – жената, която промени завинаги светa на модата
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Гига Чикадзе се завръща срещу Кевин Валехос на финалното UFC събитие за 2025 г.
Марио Баутиста: „От UFC ми обещаха нещо голямо след загубата от Нурмагомедов“
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар17:07 | 24 апр 2024 г.
15:13 | 4 юли 2023 г.
15:28 | 3 юли 2023 г.
12:36 | 3 юли 2023 г.
11:47 | 3 юли 2023 г.
11:46 | 3 юли 2023 г.
Напиши коментар