Футболистите винаги искат повече и следващата цел на Ливърпул е Шампионската лига, заяви халфът Райън Гравенберх. През тази година "червените" станаха шампиони на Англия, но нидерландският национал подчерта, че това не е достатъчно.
"Никога няма да забравя този сезон, беше наистина специален. Гледката от автобуса преди мача със Спърс и шампионският следобед ще останат завинаги в съзнанието ми. Гледайки физиономиите на феновете, страстта в очите им, червените факли… Настрънах", заяви дефанзивният халф за Numero Netherlands.
"Атмосферата на стадиона беше още по-невероятна. Казах сам на себе си, че се усеща различно. Няма да забравя и момента, в който вече бяхме официално шампиони. Моментът, в който осъзнахме, че сме го направили. Беше невероятно. Ливърпул има две титли за пет години, а на мен ми беше първа.
"Всяко дете мечтае за подобно нещо, но чак като го постигнеш осъзнаваш колко е специално. Гордея се, че бях част от този незабравим сезон, но искаме повече".
Гравенберх иска повече и ще има възможност да го постигне през следващия сезон в Шампионската лига. През тази година "червените" бяха сред фаворитите, но отпаднаха рано срещу бъдещия първенец Пари Сен Жермен.
"Футболистите винаги искат повече, гладът за успехи не изчезва. Само на 23 съм и имам много години пред мен, много големи и важни моменти. Следващата ми мечта е да спечеля Шампионската лига и да направя нещо значимо с националния отбор. Купа на европейско или световно първенство ще означава всичко за мен", каза още той.







Хороскоп за 13 май 2026: Романтика и добри финансови възможности за зодиите
Как стресът променя тялото и психиката ни
Рецепта за хрупкав карфиол с мед и чили
Проблемната кожа може да е знак за вътрешен дисбаланс
Изкуствен интелект управлява кафене в Стокхолм
Американската армия получава безпилотни наземни машини Hunter WOLF
В украинския щаб, който променя хода на войната срещу Русия
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Георги Мърков-младши ще спори за европейската титла в Самоков
160 боксьори от България си дават среща на шампионата в Плевен
Георги Мърков е на полуфинал на Европейското по борба в Самоков
Дея Пеева отпадна в първия кръг на Европейското по таекуондо
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар04:35 | 20 юни 2025 г.
15:57 | 18 юни 2025 г.
15:26 | 18 юни 2025 г.
14:48 | 18 юни 2025 г.
Напиши коментар