Английският футболен клуб Ливърпул разполага с достатъчно средства, за да тества решителността на Нюкасъл да задържи нападателя си Александър Исак, съобщава The Times. Шведът не е високоприоритетен за мърсисайдци, които са готови да направят поне опит да го привлекат за новия сезон.
Според различни информации в британската преса, Нюкасъл е твърдо решен да запази Исак и в следствие на това ще направи най-високоплатения футболист в клубната история. Към днешна дата се говори за седмична заплата от порядъка на 150 хиляди паунда.
Интерес към Исак, който има още три сезона по настоящия си договор, има не само от Ливърпул, а също така от Барселона и Арсенал. В момента мърсисайдци разполагат с Дарвин Нунес, Диого Жота и Луис Диас за центъра на атаката си. Първият обаче ще премине скоро в Наполи с трансфер за между 40 и 50 милиона паунда. Бъдещето на Жота и Диас също е несигурно.
Ливърпул, който през миналия сезон спечели 20-ата си титла на Англия, е много активен на трансферния пазар. Мърсисайдци привлякоха Флориан Виртц и Жереми Фримпонг от Байер Леверкузен, а скоро с клуба се очаква да подпише и Милош Керкез.







Рецепта за сочни пилешки бутчета в еър фрайър
Хърватия обяви "война" на запазващите си място на плажа туристи
Изобилие и късмет за 4 зодии на 13 август 2026 г.
Тежка катастрофа с жертва на Околовръстния път в София (+ВИДЕО)
Брад Пит призна: отново пие алкохол след години на трезвеност
Брад Пит искал да се самоубие
Новолунието в Лъв променя живота на част от зодиите
Епидемията от ебола в ДР Конго може да стане най-смъртоносната в историята
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар14:11 | 26 юни 2025 г.
10:27 | 26 юни 2025 г.
10:25 | 26 юни 2025 г.
17:31 | 25 юни 2025 г.
16:22 | 25 юни 2025 г.
Напиши коментар