Жозе Моуриньо се изправи пред медиите в Мадрид в разгара на слуховете за бъдещето си, но в типичен стил изобщо не изглеждаше притеснен от случващото се.
Днешните информации са, че треньорът на Реал е в изключително лоши отношения с футболистите, с които почти не говори и е в открит конфликт с Икер Касияс. Запитан за ситуацията с вратаря и затова защо го държи на пейката, той сподели:
„Всеки има право да говори каквото си иска. Докато аз съм треньор на Реал обаче, аз ще взимам решенията и това означава, че Диего Лопес ще играе при нормални условия. Просто е. Няма нужда да давам обяснение. Просто харесвам повече Лопес от Касияс. Няма нищо лично. Искам вратарк, който играе добре с крака, доминира във въздуха и е истински феномен между гредите”.
„Защо пускам на терена Начо? Защото харесвам това, че се развива. По същата причина в състава е Варан, който заедно с Рамос е бъдещето на Реал” изтъкна Моуриньо, който естествено бе накаран за коментира и думите на Пепе, който открито се изказа в защита на Касияс.
„Аз съм треньор по футбол и съм нает, за да върша тази работа. Едно от задълженията ми е да определя кой да играе. Що се отнася до Пепе, много е лесно да обясня думите му. Той има един проблем, който се казва Рафаел Варан. Ясно е, че тук става въпрос за разочарование, защото не може лесно да се приеме от 31-годишен играч, че остава в сянката на 19-годишно момче. Аз обаче имам куража да пусна Варан и той се справя наистина страхотно”.
По отношение на ситуацията за бъдещето си, Моуриньо заяви загадъчно: „Бях помолен да остана и нямам информация, че клубът планира да се раздели с мен, така че ще видим. Иначе е ясно, че този сезон не изпълнихме целите си, защото Реал винаги се бори за всяко едно отличие. Не успяхме да станем шампиони и отпаднахме от Шампионската лига, спечелихме Суперкупата и ще играем финал за Кралската купа. Можеше да е по-добре, но и по-зле”.







Парламентът гласува шестия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков"
Благомир Коцев от Берлин за протестите: Победата е на българите
Промени в градския транспорт в София заради строежа на метрото
Буря потопи Газа, отнесе палатките
Съдът ще гледа две от мерките на задържаните при протеста на 1 декември
Сервиз поиска 15 000 евро за ремонт на Tesla, собственикът я оправи срещу 100 евро
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Zuffa Boxing стартира с първо шоу ден преди UFC 324 в Лас Вегас
Българската федерация по канадска борба отличи най-добрите си състезатели за 2025
Важна сбирка на българския бокс
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Синдром на канала на Гийон – увреда на улнарния нерв в областта на китката
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Коментари
Напиши коментар20:47 | 8 май 2013 г.
16:19 | 8 май 2013 г.
12:25 | 8 май 2013 г.
08:03 | 8 май 2013 г.
00:39 | 8 май 2013 г.
00:37 | 8 май 2013 г.
23:12 | 7 май 2013 г.
22:20 | 7 май 2013 г.
22:07 | 7 май 2013 г.
22:04 | 7 май 2013 г.
Напиши коментар