По всичко изглежда, че и късметът обръща гръб на Реал във важната част от сезона. След спорното поражение от Барселона в неделя, снощи столичани паднаха от Севиля и това бе сериозен удар по надеждите им за титлата.
В края на първото полувреме Кристиано Роналдо нямаше шанс да реализира, след като при една ситуация удари гредата и това се оказа ключов момент.
Испанските медии изчислиха, че това е 13-ата греда за португалеца през сезона, което наистина показва, че и шансът не е на страната на Реал. От идването си на „Бернабеу“ през 2009-а общият брой ударени греди на Роналдо достигна 46.
Все пак преди това той успя да отбележи и продължи серията си от попадения на „Рамон Санчес Писхуан“, където има 8 гола в едва 5 мача. Като цяло Севиля остава любимият му противник, тъй като срещу андалусийци е вкарал 16 попадения в 11 срещи.
Това е и отборът, срещу който най-често се е разписвал 3 пъти или повече. Това е станало в 4 случая, като хеттриците са 3, а веднъж реализира 4 гола. С попадението си той увеличи сметката си за сезона на 43 гола в 39 срещи, но това едва ли го топли особено след поражението.








Спорт в горещините: Всичко, което трябва да знаем, за да тренираме безопасно
Скърцане и почукване под капака: Какво се опитва да ни каже колата?
Рецепта за бърза баница с майонеза
Стресът вреди на мозъка: Симптомите, които не бива да пренебрегваме
Никити на Халкидики е на час и половина от Солун, превръща се в новата Ривиера
България дължи по договора с "Боташ" 360 млн. долара
Стандартно BMW M2 победи екстремното M2 CS на „Нюрбургринг“
Руснаци направиха алтернатор, задвижван от изгорели газове
Как работи хиперболичното въздушно окачване
Черната кола харчи повече – ето защо
Християн Господинов донесе титла за България на Световната купа „Варна“
Класиците не стигнаха до битка за медалите и във втория ден на Европейското по борба
Разкриха истинската причина за спора около Фюри – Джошуа
Масвидал: Борбата няма да спаси Макгрегър в реванша срещу Холоуей
Бившият здравен министър Стойчо Кацаров е новият представител на пациентите в Надзорния съвет на НЗОК
Министър Ивкова започва проверки на обектите за модернизация на спешната помощ
Шизофренията и биполярното разстройство споделят 70% от генетичните си корени
Стимулирането на блуждаещия нерв подобрява тежката депресия със 70%
Коментари
Напиши коментар12:04 | 27 мар 2014 г.
11:50 | 27 мар 2014 г.
11:23 | 27 мар 2014 г.
11:07 | 27 мар 2014 г.
11:06 | 27 мар 2014 г.
10:58 | 27 мар 2014 г.
10:55 | 27 мар 2014 г.
10:44 | 27 мар 2014 г.
10:19 | 27 мар 2014 г.
10:05 | 27 мар 2014 г.
Напиши коментар