Полузащитникът на Реал Мадрид Чаби Алонсо не е съгласен с мненията, че Байерн е фаворит в сблъсъка с Кралския клуб от полуфиналите на Шампионската лига.
Мнозина смятат, че тъй като баварците по традиция са неудобен съперник за Реал и имат повече успехи в преките мачове, е по-вероятно да се наложат и сега, особено предвид отличната форма, която показват. Халфът обаче е на друго мнение.
„Писанията, че те са Черна котка за нас са нещо, на което се набляга в медиите и ние не му обръщаме внимание. Аз не мисля, че Реал може да бъде считан за жертва на някой съперник. Те са силен тим, който се намира в добър момент, но същото се отнася и за нас. В този сблъсък няма фаворит” категоричен бе Алонсо на пресконференция днес.
„Разбира се, че ще искаме да вземем аванс и да спечелим този двубой, защото това ще ни помогне за крайния успех. Ясно е, че имаме нужда от Кристиано, но той трябва да бъде готов на 100%, за да е в състояние да помогне, така че ще видим какво ще кажат лекарите” добави той.
„За да имаме успех, трябва целият отбор да помага както в защита, така и в нападение. Това ще ни даде възможност и за по-добър контрол върху мача. Три поредни години отпадаме на полуфинал, така че сега сме крайно амбицирани да стигнем до финала. Това, че Байерн е отбор, който владее топката не е голям проблем. Трябва просто да знаеш какво да правиш с топката” каза още Алонсо.








Обедна емисия
Д-р Бойко Пенков: Преди 26 години не си представях така НЗОК
Предимно слънчево, със слаб вятър и температури до 30° ще е утре
Новият председател на СДС е Илия Лазаров
Повдигнаха обвинения на директора на ВиК-Бургас и на негов служител
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Chery заменя целия автомобил, ако батерията се запали
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Алекс Волкановски сподели очакванията си за реванша между Макгрегър и Холоуей
Хавиер Ибаниес ще боксира за титла на WBC
Хабиб потвърди: Умар Нурмагомедов започна подготовка за битката със Сонг Ядонг
Макс Холоуей вече мисли за Махачев и Гейджи преди битката с Макгрегър
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар16:52 | 22 апр 2014 г.
Напиши коментар