Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти отново иска да работи с халфа Рамирес, който отново е цел на Кралския клуб.
Италианецът иска да подсили средата на терена на отбора, след като през лятото тимът се раздели с важен играч като Чаби Алонсо.
Очаква се Сами Кедира също да си тръгне, а Асиер Ияраменди не се ползва с голямо доверие, така че през януари испанците могат да предприемат офанзива за футболиста на Челси.
Бразилецът записа 4 участия в мачовете на Сините през сезона, но само в 2 от тях бе титуляр. Счита се, че срещу около 30 милиона евро лондончани могат да склонят да се разделят с него.
Рамирес пристигна на „Стамфорд Бридж” през 2010-а именно когато Анчелоти ръководеше Челси, така че специалистът познава много добре неговите качества и счита, че той може да бъде много полезен на отбора му.
Играчът е известен със своята работоспособност, като освен в средата на терена би могъл да бъде използван и в дясната част на халфовата линия, макар че е най-полезен пред защитата.








Поверия, обичаи и забрани за празника на 8 юли
Времето днес, 8 юли: Летни бури и температури до 39 градуса
Хороскоп за всички зодии за 8 юли 2026: Финанси, любов, щастие
Спорт в горещините: Всичко, което трябва да знаем, за да тренираме безопасно
Невероятен епизод от Втората световна война: Брадва срещу нацистки танк
Никити на Халкидики е на час и половина от Солун, превръща се в новата Ривиера
Стандартно BMW M2 победи екстремното M2 CS на „Нюрбургринг“
Руснаци направиха алтернатор, задвижван от изгорели газове
Как работи хиперболичното въздушно окачване
Черната кола харчи повече – ето защо
„Той просто иска да изкара пари“. Итаума коментира Усик и евентуалния му мач с Уайлдър
Аспинал: Макгрегър ще приключи Холоуей още в първия рунд
Итаума: Кой изобщо иска да гледа Усик срещу Уайлдър?
Русия измести САЩ от върха в класацията на ESPN за ММА
Бившият здравен министър Стойчо Кацаров е новият представител на пациентите в Надзорния съвет на НЗОК
Министър Ивкова започва проверки на обектите за модернизация на спешната помощ
Шизофренията и биполярното разстройство споделят 70% от генетичните си корени
Стимулирането на блуждаещия нерв подобрява тежката депресия със 70%
Коментари
Напиши коментар12:11 | 23 сеп 2014 г.
Напиши коментар