Въпреки съмненията относно здравословното му състояние, Кристиано Роналдо продължава да демонстрира невероятните си голмайсторски способности.
В два поредни мача на Реал той завърши с хеттрик, като първо наниза 3 гола във вратата на Депортиво, а във вторник намери целта 4 пъти срещу Елче.
Така португалецът вече има 21 подобни мача с бялата фланелка в Примера, като пред него с по 22 такива двубоя остават единствено легендите Телмо Сара и Алфредо ди Стефано. След него остават Лео Меси и Мундо с по 19.
Общо срещите, в които Роналдо е вкарвал поне по 3 гола за Реал са 25, като е правил това още по два пъти в Шампионската лига и турнира за Купата на Краля. Към тях могат да се добавят 2 хеттрика за Португалия и един за Манчестър Юнайтед, с които бройката достига до 28.
Интересно е, че той пази всяка една топка от тези двубои, както повелява традицията, като те са изложени в специалния музей на трофеите на играча във Хуншал, на остров Мадейра.
За експозицията се грижи братът на играча - Уго, като сградата е разположена върху площ от 400 кв. метра и в нея са изложени над 150 отличия, които футболистът е спечелил до този момент в кариерата си.







Някои китайски марки коли ще изчезнат от пазара в Европа
Съвети за хранене през зимата
Баница с ориз, спанак и подправки
България, Сърбия, Испания и Австрия: Разбиха международна наркогрупа
Мутация на грипа във Великобритания може скоро да дойде у нас
Европа може да разчита само на себе си, загуби САЩ като приятел в нужда
Как да развиваме любовта си, когато приоритетите се променят?
Пет от най-странните жабки в серийни автомобили
Първото BMW M се продава
Опасно ли е поставянето на калъфи върху седалки с подгрев
Volkswagen вкарва три модела в сервизите заради проблеми с безопасността
Секси мацка от ММА се съблече за Playboy + СНИМКИ
Стоян Гочев след наградата „Ярка победа“ на „Златен пояс“ 2025: Няма грозна загуба
Кубрат Пулев пристигна в Дубай, обеща здрав бой с руснака Мурат
Едуард Алексанян за SENSHI 29: „Tази победа е за семейството ми!“
Холтерите като устройства за дистанционен мониторинг
Хранителен режим при атеросклероза
Как влияе на психиката работата от вкъщи?
Инсулинова резистентност и метаболитен синдром – как са свързани?
Коментари
Напиши коментар05:36 | 2 окт 2014 г.
23:49 | 25 сеп 2014 г.
18:30 | 25 сеп 2014 г.
17:45 | 25 сеп 2014 г.
17:31 | 25 сеп 2014 г.
17:19 | 25 сеп 2014 г.
16:56 | 25 сеп 2014 г.
16:55 | 25 сеп 2014 г.
16:48 | 25 сеп 2014 г.
16:13 | 25 сеп 2014 г.
Напиши коментар