Легендата на Реал Мадрид Раул ще продължи футболната си кариера, след като подписа договор с американския Ню Йорк Космос.
"Ню Йорк Космос днес обявява, че бившият капитан на националния отбор на Испания Раул Гонсалес Бланко подписа многогодишен договор, за да участва с клуба в първенството през 2015-та година, при условие на успешно преминат медицински преглед", се казва в изявление на Ню Йорк Космос.
В добавка към това Раул ще заеме ролята на технически съветник, а когато реши да се оттегли от активна футболна дейност, той ще стане треньор на академията на отбора.
"Всеки в света на футбола знае името Космос и историята на футболистите, които са играли за клуба преди това", коментира самият Раул за бившия отбор на Пеле.
"Те помогнаха да се наложи футбола в Америка и съм горд да последвам стъпките им. Вярвам във визията на този клуб и съм развълнуван да съм част от него".
Само преди ден 37-годишният Раул отпразнува 20-годишен юбилей от началото на професионалната си кариера. Той прекара 16 сезона в Реал Мадрид, където записа 741 мача и вкара 323 гола. След това той игра 2 сезона в Шалке и катарския Ал Сад, където освен това бе футболен посланик и популяризира кампанията за домакинството на Мондиал 2022.







Големи успехи за 5 зодии на 22 август 2026
Полицейски кучета спипаха българин в Италия с над 85 килограма наркотици
Полиция и жандармерия блокираха заведението със заглушителя в "Драгалевци" (+СНИМКИ)
България обсъди със САЩ възможностите за F-16 втора употреба
Икономист: Много хора на минимална заплата имат и нерегламентирани доходи
Държавата дава 20 млн. евро за "Евровизия"
България вече няма как да бъде евтина туристическа дестинация
Дакота Джонсън пак е необвързана
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Тримата ни борци приключиха участието си на Световното до 20 години
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментар08:12 | 31 окт 2014 г.
04:32 | 31 окт 2014 г.
01:33 | 31 окт 2014 г.
00:25 | 31 окт 2014 г.
23:51 | 30 окт 2014 г.
23:22 | 30 окт 2014 г.
22:59 | 30 окт 2014 г.
Напиши коментар